Moneybookers

Moneybookers sistema žinoma ne tik lažybų mėgėjams – įkurta 2002-siais, šiandien ji yra vienas populiariausių atsiskaitymo internete būdų. Naudojantis Moneybookers paprasta tiek apmokėti pirkinius e-parduotuvėse, tiek pervesti ar gauti pinigų iš kitų asmenų, na ir žinoma – itin lengva ir paprasta pasipildyti savo lažybų sąskaitą. Šiandien Moneybookers sąskaitas turi daugiau nei 20 milijonų žmonių įvairiose pasaulio šalyse. Pagrindins Moneybookers ofisas yra Londone. 2010-siais Moneybookers pranešė, kad ruošiasi keisti savo prekės ženklą – ateityje ši mokėjimų sistema bus žinoma Skrill vardu.

Registracijos procesas

Moneybookers registracija yra itin paprasta ir greita:

[list class=“bullet-4″] [li] spauskite registracijos mygtuką:[szb link=http://www.lazybosinternetu.com/moneybookers-tinklalapis target=_blank color=black size=medium]Moneybookers registracija[/szb][/li]

[li] spauskite oranžinį mygtuką su užrašu Sign Up [/li]

[li] naujai atsidariusiame puslapyje pasirinkite šalį, kurioje gyvenate, ir kalbą, kuria Jums bus patogiausia toliau naudotis Moneybookers tinklalapiu. Tuomet spauskite oranžinį mygtuką Sign Up, esantį kairėje puslapio pusėje (esantį dešinėje spauskite tik tuo atveju, jei Moneybookers sąskaitą kuriate oficialiai įforminto verslo reikmėms) [/li]

[li] įveskite prašomą asmeninę informaciją. Jei turite kreditinę arba virtualią kortelę, galite iš karto ją prijungti prie naujosios savo Moneybookers sąskaitos – anketos apačioje uždėkite varnelę prie Link my credit card so I can start shopping right away (recommended), ir įveskite savo kortelės duomenis. Kortelę galima pridėti ir vėliau, jau susikūrus sąskaitą. [/li]

[li] viską įvedę, spauskite oranžinį mygtuką Accept and create account [/li]

[li] susikūrę sąskaitą, pirmiausia nueikite į skiltį Profile kairiajame šoniniame meniu, ir susiradę pažymėkite varnelę ties By checking this box you acknowledge the above written warning bei paspauskite Confirm. Tai formalumas, kurio reikalaujama pagal Europos Sąjungos įstatymus. [/li] [/list]

Štai ir turite Moneybookers sąskaitą – Jūs jau galite siųsti ir gauti pinigus į ją. Tačiau kol kas ši sąskaitą turi gana nedidelius pinigų priėmimo ir siuntimo limitus – taip yra todėl, kad Jūsų įvesti duomenys yra nepatvirtinti. Kaip patvirtinti savo duomenis ir pasididinti minėtus limitus, rasite aprašyta žemiau šiame straipsnyje.

[szb link=http://www.lazybosinternetu.com/moneybookers-tinklalapis target=_blank color=blue size=xlarge]Moneybookers tinklalapis[/szb]

Galimos valiutos

Moneybookers sąskaitą galite susikurti viena iš šių valiutų: Kanados doleriais, eurais, svarais, JAV doleriais, jenomis, Australijos doleriais, Bulgarijos levais, Estijos kronomis, Lietuvos litais, Latvijos latais, Malaizijos ringitais, Turkijos liromis, Slovakijos kronomis, Pietų Afrikos randais, Pietų Korėjos vonais, Naujosios Zelandijos doleriais, Šveicarijos frankais, Hong Kongo doleriais, Singapūro doleriais, Švedijos kronomis, Danijos kronomis, zlotais, Norvegijos kronomis, forintais, Čekijos kronomis, Izraelio šekeliais, Taivano doleriais ir Tailando batais.

Jūsų sąskaita turės vieną pirminę valiutą – rekomenduojame rinktis tą, kuria dažnausiai priimsite pinigus arba mokėsite – JAV dolerius arba eurus. Jei gausite pinigus kita Moneybookers palaikoma valiuta, ji bus automatiškai paverčiama į Jūsų pirminę valiutą.

Jei gaunant ar siunčiant pinigus bus keičiama valiuta, naudojamą kursą visuomet matysite iš karto. Senesnėse operacijose naudotus valiutų kursus galėsite pamatyti prisijungę ir nuėję į skiltį History. Paprastai Moneybookers naudoja tos dienos Pasaulio banko rekomenduojamus valiutų kursus.

[szb link=http://www.lazybosinternetu.com/moneybookers-tinklalapis target=_blank color=blue size=xlarge]Moneybookers tinklalapis[/szb]

Ką būtina atsiminti

[list class=“bullet-key“] [li] Registracijos metu įvestą pašto kodą [/li]

[li] Registracijos metu įvestą gimimo datą [/li]

[li] Naudojamą el.paštą ir slaptažodį [/li] [/list]

Tapatybės patvirtinimo procesas

Norėdami padidinti savo Moneybookers sąskaitos limitus, įsidėti pinigų iš banko sąskaitos./ortelės ar pervesti į ją iš Moneybookers sąskaitos, turėsite patvirtinti savo asmeninius duomenis. Patvirtinti savo sąskaitą ir pasididinti savo limitus bei nuimti apribojimus galite prisijungę ir paspaudę ant nuorodos View limits (viršuje kairėje, po el.paštu ir Customer ID).  Tuomet Jums bus parodyti esami Jūsų sąskaitos limitai bei kaip/kiek galite juos pasididinti.

Yra trys būdai, kaip Moneybookers patvirtina Jūsų duomenis. Patogiausiam sąskaitos naudojimui, rekomenduojame atlikti visus:

[list class=“bullet-4″]

[li] pasirinkus Verify your credit/debit card, Moneybookers nuims nedidelę sumą nuo Jūsų banko kortelės (apie 1-2$) – taip tvirtinama ir prijungiama banko kortelė. Svarbu – prijungimui netinka Lietuvos bankų debetinės kortelės. Tinka kreditinės arba virtualios (Swedbanko Visa Web, SEB banko Visa Virtuon ir kt.) kortelės. Nuimta suma Jums vėliau bus grąžinta. Prisijunkite prie savo banko e-bankininkystės, ir pasižiūrėkite, kokią tiksliai sumą nusiėmė Moneybookers (eurais, be banko mokesčių). Tuomet Jums reikia prisijungti prie savo Moneybookers sąskaitos, spustelėjus View limits (viršuje kairėje, po el.paštu ir Customer ID) ir paėjus iki punkto Verify your credit/debit card, įvesti tikslią, sumą kuri buvo nuimta nuo Jūsų kortelės sąskaitos. [/li]

[li] pasirinkus Verify your bank account, tiesiog reikės įsidėti pinigų iš savo banko į savo Moneybookers sąskaitą. Mažiausia suma – 5€. Banko sąskaita turi būti tokiu pat vardu, kaip Moneybookers sąskaita. Norėdami atlikti šį punktą, paspauskite Upload funds skiltį pačiame tinklalapio viršuje, pasirinkite Bank transfer. Jums bus parodyti Moneybookers sąskaitos Ūkio banke duomenys, kuriuos naudodami ir atlikite pavedimą. Moneybookers turi šią sąskaitą, kad dedant pinigus iš bet kurio Lietuvos banko į Moneybookers, nereikėtų daryti tarptautinio bankinio pavedimo (kuris itin daug kainuoja), o užtektų paprasto vietinio, kuris kainuos kaip paprastas pavedimas tarp Lietuvos bankų. Moneybookers už tokį pavedimą mokesčio neima.

[li] Pasirinkus Verify your address, Moneybookers išsiųs Jums laišką adresu, kurį įvedėte registruodamiesi. Laiške bus kodas, kurį reikės įvesti prisijungus prie savo Moneybookers sąskaitos. Laiškas ateina per 10-14 dienų. Laiške gautą kodą reikia įvesti spustelėjus View limits (viršuje kairėje, po el.paštu ir Customer ID) ir paėjus žemiau iki punkto Address verification.  [/li] [/list]

Gali būti, kad kažkuriuo momentu ateityje sulauksite laiško iš Moneybookers su prašymu atsiųsti asmens dokumentų, komunalinių mokesčių sąskaitos ar kitokių dokumentų kopijas. Tai nereiškia nieko blogo, tiesiog kiekvieną mėnesį Moneybookers atsitiktinai parenka neatskleidžiamą kiekį vartotojų ir juos taip patikrina. Tai saugumo priemonė, kurią Moneybookers privalo vykdyti pagal Europos Sąjungos reikalavimus. Tiesiog nusiųskite prašomus dokumentus el.paštu.

[szb link=http://www.lazybosinternetu.com/moneybookers-tinklalapis target=_blank color=blue size=xlarge]Moneybookers tinklalapis[/szb]

Naudojimosi įkainiai

Įsidėti pinigų į Moneybookers sąskaitą iš banko sąskaitos bei gauti pinigų iš kito Moneybookers vartotojo į Jūsų Moneybookers sąskaitą nieko nekainuoja.

Pervesti pinigų kitam Moneybookers vartotojui iš Jūsų Moneybookers sąskaitos kainuoja 1%, daugiausiai 0,50€.

Išsiimti pinigų iš savo Moneybookers sąskaitos į savo banko sąskaitą/kortelę kainuoja 1,80€.

Jei bet kokiai pinigų pervedimo operacijai atlikti reikalingas valiutos pakeitimas, jis kainuoja 1,99%

Jei 18 mėnesių nesinaudosite savo Moneybookers sąskaita, nuo 19 mėnesio kiekvieną mėnesį bus nuskaičiuojamas 1€ aptarnavimo mokestis.

[szb link=http://www.lazybosinternetu.com/moneybookers-tinklalapis target=_blank color=blue size=xlarge]Moneybookers tinklalapis[/szb]

Kaip įsidėti pinigų į Moneybookers sąskaitą

Tiesiog prisijunkite, eikite Ulpad Funds ir pasirinkite norimą būdą – iš banko sąskaitos ar iš banko kortelės. Įveskite norimą įsidėti sumą, spauskite Submit. Pinigai bus nurašyti per 5-15 minučių.

Svarbu – jei įsidėtus iš kortelės pinigus norėsite naudoti lažyboms/pokeriui/kazino ir kitiems internetiniams žaidimams, įsidėdami pinigus būtinai pažymėkite pasirinkimą I will use the money deposited with this credit/debit card for GAMING purposes.

Kaip išsiimti pinigus iš Moneybookers sąskaitos

Norėdami pervesti Moneybookers turimus pinigus į banko kortelę, prisijunkite, eikite į Withdraw skiltį pačiame viršuje, pasirinkite prijungtą kortelę, įveskite sumą ir spauskite Submit. Pinigai atsiras Jūsų banko sąskaitoje per 2-4 darbo dienas.

Norėdami pervesti pinigus kitam Moneybookers naudotojui, turite žinoti jo Moneybookers naudojamą el.pašto adresą. Prisijunkite, eikite Send Money skiltį pačiame viršuje, įveskite gavėjo el.paštą ir norimą pervesti sumą ir spauskite Send Money. Pinigus gavėjas gaus per keliolika sekundžių.

[szb link=http://www.lazybosinternetu.com/moneybookers-tinklalapis target=_blank color=blue size=xlarge]Moneybookers tinklalapis[/szb]

Išduodamos kortelės

Moneybookers išduoda MasterCard kortelę, su kuria galima nusiimti pinigus nuo savo Moneybookers sąskaitos bet kokiame bankomate, arba atsiskaityti parduotuvių kasose. Pingai bus nurašomi nuo Jūsų Moneybookers sąskaitos.

Norėdami užsisakyti Moneybookers MasterCard kortelę, prisijungę eikite į skiltį My Mastercard kairiajame šoniniame meniu ir  paspauskite Apply Now. Prieš užsisakydami kortelę turėsite būti patvirtinę savo adresą, banko kortelę ir/ar banko sąskaitą. Taip pat turėsite atsiųsti/įkelti asmenybę patvirtinančius dokumentus.

Kortelė ir jos PIN kodas Jums bus atsiųsti paštu dviem skirtingais laiškais. Gavę kortelę, nueikite My Account -> My MasterCard ir aktyvuokite ją.

Kortelės išdavimas kainuoja 10€, vėliau kas metai mokėsite po 10€ aptarnavimo mokestį.

Mokėti kortele kasose nieko nekainuoja. Nusiimti pinigus bankomate kainuoja 1,80€. Jei apmokant/nusiimant pinigus keičiama valiuta, pakeitimas kainuoja 1,99%

Kortelė turi limitus – kasose galima išleisti iki 1000€ per dieną, nusiimti bankomatuose – 250€ per dieną. Šie limitai laikui bėgant padidėja.

Naudingos Moneybookers nuorodos

Prisijungę prie savo Moneybookers sąskaitos, pasirinkite skyrių Shopping (pačiame viršuje), ir rasite išsamų e-parduotuvių, kurios priima Moneybookers, sąrašą.

[szb link=http://www.lazybosinternetu.com/moneybookers-tinklalapis target=_blank color=blue size=xlarge]Moneybookers tinklalapis[/szb]

Moneybookers priimančios lažybų bendrovės

 

Bet365 »

Unibet »

Triobet »

NordicBet »

PartyBets »

5Dimes »

Betfred »

Ladbrokes »

888sport »

WilliamHill »

Bwin »

Betfair »

Bodog »

Intertops »

AllYouBet »

BetOnline »


 

Moneybookers klientų pagalba

Bendroji Moneybookers klientų pagalba el.paštu

 

Klientų pagalbos telefonas:

+44 870 383 0232

Pagalba telefonu dirba kasdien, 12:00 – 21:00 valandomis

 

Pagrindinis ofisas:

Welken House
10-11 Charterhouse Square
London EC1M 6EH
United Kingdom

 

Kitų ofisų faksai:

Didžioji Britanija: 0870 922 3274

JAV: 509 271 5556

Vokietija: 032 211 0899 0014

Olandija: 020 524 8418

Prancūzija: 01 5301 0809

Tarptautinis: +1 509 271 5556

+44 870 922 3274

 

 

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *