West Brom nutraukė bendradarbiavimą su Bodog

Anglijos Premier lygos klubas West Bromwich Albion nutraukė marketingo bendradarbiavimo sutartį su lažybų kompanija Bodog Europe.

Sutartis turėjo galioti dar vienerius metus, tačiau futbolo klubas nusprendė, kad nenori toliau dirbti su Bodog. Septynženkle suma įvertintas kontraktas buvo pasirašytas pernai birželį, ir buvo neoficialiai vadinamas didžiausiu, kokį tik šiam futbolo klubui pavyko gauti per visą 133 metus trunkantį jo gyvavimą. Pagal jo sąlygas, Bodog logotipas atsirado ant West Brom marškinėlių, vietoje skubios remonto paslaugos HomeServe ženklo.

„Mums patiko bendradarbiauti su Bodog“ – gandus apie nesutarimus paneigė West Brom vadovas Mark Jenkins. Oficialiame pranešime futbolo klubas teigia, kad sutartis su Bodog baigsis gegužės 31 dieną, o pagrindinė priežastis, kodėl ji nutraukiama metais anksčiau – naujo klubo rėmėjo atsiradimas. West Brom atstovai sako, kad darbiniai santykiai su Bodog buvo puikūs, o lažybų bendrovės akcijos klubo gerbėjams, kai buvo nemokamai dalijami VIP zonos bilietai į rungtynes – itin pasisekusios.

„Todėl mums nebuvo lengva priimti sprendimą nutraukti bendradarbiavimą, nes viskas sekėsi sklandžiai. Tačiau klubas gavo itin patrauklų pasiūlymą iš kito potencialaus rėmėjo, ir mes labai norėjome jį priimti. Bodog puikiai mus suprato ir be problemų sutiko išsiskirti gražiuoju.“ – pasakojo West Brom pardavimų ir marketingo direktorius Adrian Wright.

Ed Pownall, Bodog viešųjų ryšių direktorius, irgi apie bendradarbiavimą su West Brom atsiliepė tik teigiamai: „Mes tiesiog mėgavomės dirbdami su West Brom, todėl norime padėkoti jiems, taip pat klubo fanams ir žaidėjams, bei palinkėti klubui sėkmės dirbant su nauju rėmėju ir puikių rezultatų ateiyje.“

Apie Bodog

bodogJei statote už Amerikos sportą – NBA, NHL, NFL ar MLB – jums tiesiog būtina turėti Bodog sąskaitą. Ši lažybų bednrovė orientuojasi į JAV populiarias sporto šakas bei lygas ir dažnai siūlo jų rungtynėms puikius koeficientus ir palankesnes handikapo bei Under/Over statymų linijas. Dažnos ir akcijos, kai nuolatiniai klientai gauna nemokamų statymų svarbiausioms rungtynėms.

[szb link=http://www.lazybosinternetu.com/bodog-lazybos target=_blank color=orange size=xlarge]Aplankyti Bodog[/szb]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *