UEFA Čempionų Lygos 0-0 draudimas iš Unibet

unibet

Unibet vėl nebijo būti per dosnūs ir siūlo 0-0 draudimą visoms 2011-2012 sezono UEFA Čempionų Lygos rungtynėms. Galioja ir kombinuotiems statymams! Nėra limitų statymų kiekiui ir dydžiui!

Unibet turi puikų pasiūlymą Čempionų Lygos gerbėjams – bus grąžinami visi pralaimėję Teisingo Rezultato, Pirmo Kėlinio/Visų rungtynių, Pirmo įvarčio autoriaus bei Paskutinio įvarčio autoriaus statymai, jei rungtynės pasibaigs 0-0.

Šis pasiūlymas galioja visoms 2011-2012 sezono UEFA Čempionų Lygos rungtynėms.

Taigi po nuobodžių rungtynių, pasibaigusių 0-0, kurioms atlikote vienos iš paminėtų rūšių statymą, atgausite visus savo pastatytus pinigus.

Visai nesvarbu kokia buvo statymo suma ar kiek statymų atlikote – visi akcijos sąlygas atitinkantys statymai bus sugrąžinti!

Kaip dalyvauti Unibet akcijoje Čempionų Lygos 0-0 draudimas

[list class=“bullet-check“] [li] Užsiregistruokite Unibet Registracijos nuoroda » [/li]

[li] Statykite už UEFA Čempionų Lygos rungtynes – tinka Teisingo Rezultato, Pirmo Kėlinio/Visų rungtynių, Pirmo įvarčio autoriaus bei Paskutinio įvarčio autoriaus statymai. [/li]

[li] Jei rungtynės pasibaigs rezultatu 0-0, atgausite visus savo minėtų rūšių statymus! [/li] [/list]

[CSSBUTTON target=“http://adserving.unibet.com/redirect.aspx?pid=23575&bid=15315″ color=“A8BD10″ textcolor=“ffffff“ float=“left“] Dalyvauti Unibet akcijoje Čempionų Lygos 0-0 draudimas » [/CSSBUTTON]

Unibet akcijos Čempionų Lygos 0-0 draudimas sąlygos

[list class=“bullet-add“] [li] Akcija galioja statymams atliktiems už Čempionų Lygos rungtynes nuo Rugsėjo 13 d.  ik gegužės 19 d. [/li] [li] Statymai gyvai akcijoje nedalyvauja. [/li] [li] Pasiūlymas galioja Teisingo Rezultato, Pirmo/Antro kėlinio bei Pirmojo ir Paskutiniojo įvarčio autoriaus statymams atliktiems tradicinėse lažybose (ne Lažybose gyvai). [/li] [li] Pinigai bus grąžinami už pralaimėjusius Teisingo Rezultato, Pirmo/Antro kėlinio bei Pirmojo ir Paskutiniojo įvarčio autoriaus statymus, kai rungtynės baigsis 0-0. (90 min. + pridėtinis laikas). [/li] [li] Pasiūlymas neturi minimalios ar maksimalios sumos. Pinigai bus sugrąžinti per 24 valandas nuo rungtynių pabaigos. [/li] [li] Pasiūlymas galioja ir paprastiems, ir kombinuotiems statymas. Kombinuoto statymo atveju, koeficientas bus prilygintas 1.00 ir kombinuotas statymas liks galioti (t.y. jis bus paskelbtas laimėjusiu, jeigu vienintelis neteisingas statymas bus vienas iš šios akcijos statymų.[/li] [/list] [CSSBUTTON target=“http://adserving.unibet.com/redirect.aspx?pid=23575&bid=15315″ color=“A8BD10″ textcolor=“ffffff“ float=“left“] Dalyvauti Unibet akcijoje Čempionų Lygos 0-0 draudimas » [/CSSBUTTON]