Pinnacle Sports plečia futbolo pasiūlą

Gegužės mėnuo buvo tikras darbymetis lažybų bendrovei Pinnacle Sports – ji išplėtė savo pasiūlą bei įsipareigojo ir toliau savo vartotojams siūlyti didžiausius koeficientus rinkoje bei neriboti laiminčių žaidėjų.

Pirma naujiena – Pinnacle Sports gavo Europos internetinių lošimų licenciją iš Alderney Lošimų Kontrolės Komisijos, todėl dabar gali savo paslaugas siūlyti platesnei rinkai. Suspėta kaip tik laiku, iki prasidedant Euro 2012 ir Olimpinėms Žaidynėms Londone.

Taip pat nuo birželio mėnesio Pinnacle Sports išplečia futbolo pasiūlą, ir į ją įtraukia tokias lygas kaip Bolivijos LFPB, Kolumbijos Primera, Kolumbijos taurė, Ekvadoro Serie A, Paragvajaus aukščiausioji lyga, Peru Primera, Peru taurė, Urugvajaus Primera, Urugvajaus taurė, Venesuelos Primera ir Venesuelos taurė. Taip pat išplėstas lažybų gyvai pasiūlymas beveik visose tradicinėse ir naujai siūlomose futbolo lygose.

Apie Pinnacle Sports

pinnacleJei siekiate tapti lažybų profesionalu, neapsieisite be Pinnacle Sports sąskaitos. Ši lažybų bendrovė yra tarp tų, kuri siūlo didžiausius koeficientus rinkoje. Dar svarbiau, ji netaiko limitų laimintiems žaidėjams – nei pinigų įsidėjimams/išsiėmimams, nei statymų dydžiams ar laimėjimams. Lažinkis be ribų pas Pinnacle!

[szb link=https://lazybosinternetu.com/pinnacle-sports-lazybos target=_blank color=orange size=xlarge]Aplankyti Pinnacle[/szb]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *