Paskelbti 2011-ųjų lošimų rinkos geriausieji

Lapkričio 30-ają Londone įvyko septintieji kasmetiniai lošimų rinkos žurnalo eGaming Review operatorių apdovanojimai. Jų metu paskelbti 2011-ųjų internetinių lošimų geriausieji.

Pagrindinis apdovanojimas – Geriausias lošimų operatorius 2011 – atiteko kompanijai William Hill. Tai nenuostabu – ši įmonė buvo nominuota net dvylikai apdovanojimų, nes 2011-siais intensyviai plėtė ir tobulino savo veiklą: atidarė tinklalapių versijas Italijos, Airijos ir Kanados gyventojams, pasirašė net kelias rėmimo sutartis su įvairių sporto šakų klubais, pradėjo bendradarbiauti su ESPN, tapo Grand Slam of Darts, Rugby Super League ir Škotijos Futbolo Federacijos pagrindine rėmėja.

William Hill yra gerai žinoma ir seniai veikianti lošimų bendrovė, tačiau 2011-ieji jai buvo itin sėkmingi. Kaip įvardijo apdovanojimų komisija – William Hill yra 2011-ųjų sėkmės istorijos pavyzdys. „William Hill pernai transformavosi į dinamišką prekės ženklą, įpūtė šviežių vėjų lošimų rinkoje ir sprendžiant iš planų, net neketina sustoti“ – sakė komisijos pirmininkas.

Apdovanojimus skirtingose srityse gavo ir kitos lažybų bendrovės: Paddy Power laimėjo 3 (Geriausia partnerių programa, Aktyviausio socialiniuose tinkluose operatoriaus ir Geriausių ryšių su klientais valdymo), Bwin.Party – taip pat 3 (Geriausias statymų su pranašumais operatorius, Geriausias Italijos rinkos operatorius ir Labiausiai socialiai atsakingas operatorius), Bet365 laimėjo Geriausios lažybų bendrovės ir Geriausio lažybų gyvai operatoriaus apdovanojimus, 888poker – Geriausio pokerio kambario, 32Red – Geriausio kazino operatoriaus, po vieną apdovanojimą gavo ir lažybų bendrovės Coral bei Betfair.

Visus nugalėtojus galite pasižiūrėti EGR Awards tinklalapyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *