Nuo gegužės 1 d. Bwin nepriims lietuvių

Internetinių lošimų operatorius Bwin paskelbė nuo gegužės 1-sios nepriimsiantis naujų žaidėjų registracijų iš 18-os pasaulio šalių. Tarp jų yra ir Lietuva – todėl jei planavote tapti Bwin lažybų, pokerio ar kazino vartotojais, užsiregistruoti reiktų iki gegužės 1 dienos. Seniau užsiregistravę galės ir toliau naudotis Bwin paslaugomis be apribojimų.

Nuo rugsėjo 1 dienos imtinai, gyvenantieji Armėnijoje, Argentinoje, Baltarusijoje, Brazilijoje, Kolumbijoje, Kroatijoje, Kipre, Suomijoje, Graikijoje, Vengrijoje, Latvijoje, Lietuvoje, Makedonijoje, Lenkijoje, Rumunijoje, Serbijoje, Slovėnijoje ir Ukrainoje negalės užsiregistruoti Bwin tinklalapyje.

Egzistuojantys klientai iš minėtų šalių galės ir toliau naudotis savo Bwin sąskaita be jokių apribojimų.

Jei Bwin lažybas rinkotės dėl išskirtinio dėmesio Lietuvos sporto lygoms, siūlome išbandyti Unibet. Šioje bendrovėje taip pat rasite didesnę pasiūlą Lietuvos sporto lygoms, o taip pat gausite puikų bonusą – pirmą statymą be rizikos, net iki 100 litų!

Apie Unibet

unibetUnibet yra žinoma ir mėgstama bendrovė. Ją išpopuliarino įvairi pasiūla ir puikus bonusas. Dabar ji turi daugiau nei 5 milijonus vartotojų. Unibet žinoma kaip dažna akcijų siūlytoja, o lietuviai renkasi Unibet dar todėl, kad ši lažybų bendrovė turi tinklalapį ir lietuvių kalba. Unibet siūlo ir gyvas lažybas, transliacijas internetu bei lažybas išmaniąjame telefone.

[szb link=http://www.lazybosinternetu.com/unibet-lazybos target=_blank color=orange size=xlarge]Aplankyti Unibet[/szb]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *