Moneybookers tampa Skrill

Populiariausia Europoje internetinių mokėjimų sistema Moneybookers, kurią pervedimams naudoja itin daug lažybų mėgėjų, artėja prie prekės ženklo keitimo finišo – ji vadinsis Skrill. 

Apie artėjančius pokyčius Moneybookers skelbė jau senokai ir ilgai pratino savo klientus prie naujojo pavadinimo, prekės ženklo bei agresyvios firminės violetinės spalvos. Tačiau būtent 2012-ieji bus tas laikotarpis, kai pakeitimai bus įvykdyti galutinai. Artimiausiu metu žodį Moneybookers įmonės logotipe pakeis Skrill, kartu naujasis pavadinimas bus pradėtas vartoti visame bendrovės tinklalapyje. Mokėjimų sistemos partneriai kol kas prašomi naudoti junginį Skrill Moneybookers, tačiau taip pat skelbiama, kad ateinančiais metais bus nurodyta data, kada reikės galutinai pereiti vien tik prie Skrill.  

Tačiau jokių pasikeitimų naudojant pačią mokėjimų sistemą Skrill Moneybookers vartotojai nepajus – viskas išliks taip pat, kaip ir iki šiol.

Skrill Moneybookers yra viena populiariausių ir saugiausių mokėjimo internetu sistemų Europoje – šiuo metu ja naudojasi apie 19 milijonų vartotojų visame pasaulyje. Skrill Moneybookers – tai ne tik virtuali piniginė, įmonė siūlo ir MasterCard mokėjimo kortelę, susietas su Jūsų Skrill Moneybookers e-sąskaita. Šia kortele galite atsiskaityti tiek internetu, tiek naudotis tikrose parduotuvėse ir bankomatuose visame pasaulyje. Skrill Moneybookers apmokėjimus be jokių mokesčių priima ir eBay, Skype, Ryanair bei daug kitų populiariausių pardavėjų bei paslaugų teikėjų internete. Na o pervedimai tarp sistemos vartotojų įvykdomi akimirksniu ir yra vieni pigiausių.

Praktiškai visos internetinių lažybų bendrovės priima pinigų įnešimus naudojant Skrill Moneybookers – nuo pačių populiariausių, tokių kaip Unibet, Bet365, Bwin, iki mažesnių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *