LazybosInternetu.com: atsinaujinę, dar geresni, dar patikimesni!

Jei skaitote šį įrašą, tai tikrai matote, kad pastarajį pusmetį paskyrėme ne atostogoms, o ilgai planuotam atsinaujinimui. 3 metų proga LazybosInternetu.com gavo naują rūbą, kurį su pasididžiavimu šiandien pristatome jums.

Pirmiausia iš pagrindų atnaujinome tinklalapio dizainą – pradedant logotipu, ir baigiant šriftais. Išliko tik mūsų tradicinės, jums pažįstamos spalvos: tamsiai mėlyna, salotinė, pilka.

Perdėliojome elementų išdėstymą visuose puslapiuose, supaprastinome tinklalapio struktūrą ir navigaciją – dabar rasti jums reikiamą informaciją yra lengviau.

Kol kas dar nevisur, tačiau iš pagrindų vyksta ir turinio atnaujinimas – peržiūrime visus aprašymus apie bendroves ir jų bonusus, atnaujiname faktinius duomenis. Vėliau jie bus peržiūrimi bent kartą per mėnesį – siekiame, kad infomacija pas mus visuomet būtų patikima.

Tinklalapis tapo ir techniškai modernesnis – jau dabar kraunasi daug greičiau, o netrukus lankydamiesi pas mus per savo telefoną ar planšetinį kompiuterį, matysite būtent šiems įrenginiams pritaikytą vaizdą.

Taip pat bus daug naujo turinio – jo prirašėme per žiemą ir pradėsime po truputį skelbti. Jau nuo šiandien atnaujiname ir lažybų prognozių skelbimą. Čia taip pat bus naujovių – prognozes stengsimės pakomentuoti, jau veikia speciali kategorija Dienos Prognozė. Taip pat vesime ir skelbsime detalesnę prognozių statistiką – skaičiuosime ne tik bendrą rezultatą, bet ir atskirus rodiklius pagal sporto šakas bei lygas. Prognozuotojų komanda padidėjo dar trimis žmonėmis, todėl pateiksime dar kruopščiau išanalizuotas ir atrinktas prognozes.

Norėdami nepraleisti visų naujovių, užsisakykite mūsų naujienlaiškį – tuomet gausite pranešimus apie naujus įrašus ir prognozes tiesiai į savo el.paštą.

Kadangi darbų apimtis tikrai didelė, o stengėmės juos atlikti kuo greičiau, atleiskite jei kurį laiką šen bei ten išlįs kokia nors klaidelė – laikui bėgant jas visas išrankiosime. Taip pat būtume labai dėkingi, jei pastebėję ką nors negero, ar labai nepatinkančio, mums praneštumėte.

Na o dabar (arba bent jau po futbolo čempionato 🙂 ) su nekantrumu laukiame jūsų komentarų apie naujoves – kas patinka, kas nelabai, ko dar pasigendate? Kaip ir seniau, į komentarus visuomet atsakome!

Komentarų: 1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *