Bet-At-Home pratęsė sutartį su FC Schalke 04

bet-at-home

Lošimų operatorius BetClic-Everest Group paskelbė, kad jai priklausanti lažybų bendrovė Bet-At-Home pratęsia bendradarbiavimo sutartį su Vokietijos Bundeslygoje žaidžiančiu klubu Schalke 04 dar dviems sezonams.

Praeitame Bundeslygos sezone Schalke 04 užėmė trečią vietą galutinėje lygos lentelėje, ir užsitikrino vietą UEFA Čempionų Lygoje. Netrukus po sezono pabaigos lažybų bendrovė Bet-At-Home nusprendė pratęsti reklamos ir rėmimo sutartį su Schalke 04 iki 2014-ųjų birželio.

„Bet-At-Home prekės ženklas bendradarbiauja su populiariausiais sporto klubais Europoje. Futbole mes renkamės Schalke 04, ir žinome, kad neapsirinkame“ – sakė lažybų bendrovės marketingo vadovas Klaus Gruber.

„Mes džiaugiamės galėdami dirbti su vienu iš patikimiausių sporto lažybų prekiniu ženklu Europoje, ir esame patenkinti, kad mūsų produktyvus bendradarbiavimas buvo pratęstas“ – komentavo Schalke 04 marketingo direktorius Alexander Jobst.

Bet-At-home remia ne tik Schalke 04 futbolo klubą, bet ir kitus sporto klubus bei renginius. Šiuo metu Bet-At-Home bendradarbiauja su kitu Vokietijos Bundeslygos klubu Borussia Mönchengladbach, Vokietijos antrosios lygos klubu St. Pauli, Austrijos futbolo klubais Austria Wien, SV Ried ir Blau-Weiß Linz, bei aukščiausiąja Bulgarijos futbolo lyga, UEFA Čempionų bei Europos lygomis. Praeityje Bet-At-Home rėmė Lenkijos futbolo klubą Wisła Krakow. Ši lažybų bendrovė yra ATP ir WTA turnyrų Hamburge, Kitzbuhelyje, Štutgarte, Halėje, Lince, Zagrebe ir Umage partnerė.  Rankinio fanai žino, kad Bet-At-Home remia EHF Čempionų lygą, Europos ir Pasaulio Rankinio Čempionatus, Vokietijos rankinio klubą Flensburg-Handewitt, aukščiausią Ispanijos rankinio lygą, Rumunjos ir Čekijos rankinio federacijas. Žiemos sporte ši lažybų bendrovė bendradarbiauja su ledo ritulio klubais HC Plzeň 1929 ir Black Wings Linz, remia Pasaulio Ledo Ritulio Čempionatą, Bulgarijos šuolių su slidėmis federaciją ir įvairius šuolių su slidėmis turnyrus.

Apie Bet-At-Home

betathomeBet-At-Home – tikro europiečio pasirinkimas. Ši vokiečių ir austrų valdoma bendrovė priklauso vienai iš didžiausių lošimų kompanijų Europoje Betclic-Everest Group. Naujiems klientams Bet-At-Home siūlo puikų pirmo depozito bonusą – nesvarbu ar norite lažintis, ar žaisti pokerį, ar išbandyti internetinį kazino. Daugybė pinigų įsidėjimo būdų, greiti išsiėmimai ir dažnos akcijos nuolatiniams klientams – visa tai Jums pasiūlys Bet-At-Home.

[szb link=http://www.lazybosinternetu.com/bet-at-home-lazybos target=_blank color=orange size=xlarge]Aplankyti Bet-At-Home[/szb]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *