Lažybų bendrovės

Unibet

unibet

Unibet yra viena iš labiausiai žinomų ir mėgstamų sporto lažybų bendrovių. Puikios akcijos ir greita klientų pagalba išpopuliarino šią bendrovę, ir dabar ji veikia virš 100 šalių bei turi daugiau nei 5 milijonus vartotojų.

Unibet žinoma kaip geriausių koeficientų siūlytoja, o lietuviai renkasi Unibet dar todėl, kad ši lažybų bendrovė turi tinklalapį ir lietuvių kalba. Unibet siūlo ir gyvas lažybas su transliacijomis internetu bei lažybas per išmanųjį telefoną.

Skaityti toliau

888sport

888sport

888sport yra neseniai atsidariusi lažybų bendrovė, tačiau ji priklauso 888 įmonių grupei, kuri lošimais internete užsiima nuo 1997-jų ir yra šios srities inovacijų lyderė.

Lažybų mėgėjai renkasi 888sport pirmiausia dėl daugybės puikių pasiūlymų – vienu metu dažniausiai vyksta bent 5 akcijos skirtingų sporto šakų lažyboms.  888sport siūlo ir gyvas lažybas bei lažybas per išmanųjį telefoną.

Skaityti toliau

Betfair

Vadinti Betfair lažybų bendrove yra netikslu – iš tikrųjų Betfair yra lažybų birža. Jūs lažinatės su kitais statytojais, atitinkamai pagal visų dalyvių statymus kinta koeficientai. Taip pat, skirtingai nei paprastose lažybų bendrovėse, Betfair savo dalį pasiima tik nuo laimėtų statymų, o ne nuo kiekvieno. Būtent todėl Betfair labai retai limituoja savo klientus – juk jiems naudinga, kai Jūs laimite (įprastoms lažybų bendrovėms naudingiau, kai Jūs pralaimite).

Per vieną dieną Betfair lažybų biržoje atliekama 5 milijonai operacijų – tai daugiau nei visose Europos akcijų biržose kartu sudėjus! Betfair finansiškai remia futbolo klubus Manchester United ir FC Barcelona.

Betfair yra žinoma ir gerbiama bendrovė, dažnai siūlanti įdomių akcijų.

Skaityti toliau

MyBet

Pristatome naują mūsų partnerį – lažybų bendrovę MyBet. Veikianti nuo 2002, šį vokiečių kapitalo įmonė lažybų mėgėjų tarpe garsėja sąžiningumu ir aukštesniais nei daugumos konkurentų koeficientais. Šiuo metu jos siūlomas bonusas – 25% iki 50€, ir be problemų suteikiamas Lietuvos gyventojams!