Daugiau/Mažiau (statymo rūšis)

Daugiau/Mažiau (angl. Over/Under, Total Points, Total Goals) – tai tokia statymo rūšis, kai lažinatės, kiek iš viso taškų/įvarčių bus surinkta per rungtynes/mačą.

Jūs galite statyti pasirinkdamas daugiau ar mažiau už konkretų skaičių taškų bus iš viso surinkta per rungtynes. Nustatant rezultatą, skaičiuojami abiejų komandų surinkti taškai kartu.

Futbole itin populiaru lažintis daugiau ar mažiau nei 2.5 įvarčio bus įmušta, ledo ritulyje – daugiau ar mažiau nei 5.5 įvarčio. Krepšinyje taškų skaičių, už kurį daugiau ar mažiau galima rinktis pastatyti, kiekvienoms rungtynėms lažybų bendrovės nustato atskirai.

Taškų skaičius dažniausiai yra nepilnas skaičius, kad būtų aiškus laimėjimas. Pavyzdžiui, jei statote, kad runtynėse bus įmušta daugiau nei 1.5 įvarčio, tuomet įmušus 1 įvartį pralaimite, o įmušus 2 – jau laimite. Kartais lažybų bendrovės siūlo lažintis Daugiau/Mažiau statymus su pilnais skaičiais, pavyzdžiui, galite rinktis ar ledo ritulio rungtynėse bus įmušta daugiau ar mažiau nei 5 įvarčiai. Tuomet, jei įmušami lygiai 5 įvarčiai, Jūs nei laimite, nei pralaimite – pastatyti pinigai Jums grąžinami (angliškai tokia situacija vadinama push).

Daugiau/Mažiau statymai yra gana populiarūs, nes Jums nereikia spėti kas laimės, ir Jūsų statymui laimėtojas jokios įtakos nedaro.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *