WTA Quebec City: Lauren Davis vs Andrea Hlavackova (09.12 @ 20:30)

Bell Challenge kortuose prasidėjo antrasis WTA serijos turnyro raundas. Viena iš šio vakaro kovų, kurios prognozę norime pakomentuoti, yra amerikietės Lauren Davis (WTA 72) ir čekės Andrea Hlavackova (WTA 145) susitikimas.

Davis šio sezono laimėjimų/pralaimėjimų santykis yra 11/14, iš jų ant kieto paviršiaus – 9/9. Šis paviršius jai tinka ir patinka, ant jo ji nugalėjo pajėgesnes „popieriuje“ varžoves Kuznetsova (du kartus), Zakopalova ir netgi laimėjo vieną setą prieš Na Li. US Open jai nepasisekė, patyrė tikrą sutriuškinimą iš Suarez Navarro. Šiame turnyre jau parodėl kovingumą ir nugalėjo Giorgi 6-7(5) 6-3 6-2.

Hlavackova statistika šiek tiek prastesnė – sezono rezultatas 8/16, ant kieto paviršiaus 2/7. Šiai tenisininkei daug geriau sekasi žaisti ant grunto, kietas paviršius jai nepalankus. Turnyruose kurie vyksta ant kieto paviršiaus, ji paprastai iškrenta greitai, dažnai net pačiame pirmame raunde. Šiame turnyre ji pirmame raunde laimėjo prieš Anastasia Rodionova, tačiau tam prireikė 3 setų ir čekės žaidimas tikrai mūsų nesužavėjo. Be to, pati žaidėja po to mačo prasitarė, kad jaučiasi pavargusi. O šiandien nebus praėjusi net para po jos susitikimo su Rodionova, todėl didelė tikimybė, kad ši tenisininkė nebus pailsėjusi.

Davis žaidimas pastaruoju metu itin pagerėjęs, ji puikios formos. Be to, šį sezoną ji kartą jau nugalėjo Hlavackova, tąkart ant žolės (WTA Hertogenbosch, rezultatu 2:0). Todėl manome, kad lažybų bendrovių siūlomas nedidelis geimų handikapas yra tikrai vertingas statymas.

Prognozė Statymas Geriausias koeficientas Rezultatas Pelnas/ Nuostolis
Davis -2 7/10 2.02 Triobet  14:10  +7,14

 

 

Nenorintys rizikuoti gali rinktis Davis pergalę be handikapo (1.80 888sport), o ieškantys dar didesnių koeficientų, gali statyti už tikslų rezultatą 2:0 (2.75 Bet365), tačiau yra šiek tiek rizikos, kad Hlavackova vieną setą gali sugebėti laimėti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *