Ukraina – Prancūzija: analizė ir rungtynių prognozės lažyboms

Pirmosiose D grupės rungtynėse Ukraina iškovojo pergalę prieš Švediją, o Prancūzija sužaidė lygiosiomis su Anglija. Šiandienos Ukrainos – Prancūzijos susitikimas žada būti itin įdomus – ar prancūzai ryšis stipriau atakuoti, o gal ukrainiečiai sugebės nugalėti „mėlynuosius“?

Ukraina – Prancūzija: komandų analizė

Ukrainos – Švedijos rungtynėse abi komandos atrodė gana panašaus pajėgumo, tačiau ukrainiečiai nusipelnė pagarbos už sugebėjimą išsiveržti į priekį ir laimėti, po to, kai švedai įmušė pirmi. Ukrainos rinktinė taip pat puikiai atlaikė agresyvias švedų atakas paskutinėmis rungtynių minutėmis. Komandos pasitikėjimas savimi yra itin išaugęs, ir gali labai padėti aikštėje. Tai ypač svarbu, nes kalbant apie žaidėjus, Ukraina neturi daug tokio lygio žaidėjų, kurie prilygtų prancūzams. Rinktinės lyderis, talismanas ir jau tautos herojumi tapęs Shevchenko pats vienas negali prilygti Prancūzijos žvaigždynui. Treneris Blokhin turėtų pergalvoti savo strategiją šioms rungtynėms, nes prancūzai turi daug pavojingesnių žaidėjų, nei švedai.

Prancūzija mače su Anglija atrodė kaip komanda, kuri tiesiog norėjo laimėti labiau, nei priešininkai, ir tikrai buvo verta pergalės, tačiau nesurizikavo puolime – tikriausiai dėl kontratakų grėsmės, ypač iš Danny Welbeck pusės. Todėl šiandien tikimės, kad prancūzai kur kas labiau koncentruosis į puolimą. Nes panašu, kad ukrainiečiai nebus linkę susitaikyti su lygiosiomis, kaip anglai. Dėl gynybos prancūzams nėra ką prikišti – jie tvarkėsi puikiai, ypač įspūdingai pasirodė Diarra – jis per visas rungtynes žaidė itin stabiliai ir nė karto nesuklydo. Nors centrinė gynėjų pora Rami ir Mexes kartais susvyruodavo, treneris Blanc tikrai turi kuo juos pakeisti, jei reiktų.

Taktika 1: prancūzų puolimas prieš Ukrainos gynybą. Ukrainiečių gynybą pavadintume silpnoka ir prancūzams tikrai įveikiama. Švedijos rinktinė nėra viena iš stipriausių, bet ir tai sugebėjo įmušti Ukrainai. Nė vienas iš Ukrainos gynėjų neatrodė solidžiai. Prancūzams nelengvai sekėsi pulti ir dėl jų pačių pasyvumo, ir dėl puikios anglų gynybos. Tačiau Nasri atrodė pavojingai kiekvieną kartą, kai tik gaudavo kamuolį. Ukrainiečiai taip pat turės nepamiršti saugotis prancūzų atakų iš aikštės kraštų – Malouda ir Evra kairėje, bei Nasri ir Debuchy dešinėje. Anglai atlaikė tik dėl to, kad sugebėdavo juos nustumti toliau nuo pagrindinio veiksmo vietos, Ukrainai tai daryti gali sektis prasčiau. Tikėkimės, ukrainiečiai rimtai atsižvelgs į prancūzų statistiką iš pirmojo grupių etapo turo – Prancūzija buvo komanda, daugiausiai kartų smūgiavusi į vartus, o jų perdavimų tikslumas yra net įspūdingi 92%…

Taktika 2: ukrainiečių puolimas prieš prancūzų gynybą. Ukrainiečių atakoms nieko negalima prikišti – kaip tokio lygio komandai, jos buvo gana neblogos. Shevchenko žaidimas priminė tuos laikus, kai jis buvo Milan klubo žvaigždė – mirtinas ginklas baudos aikštelėje, lengvai susikuria sau vietos aikštėje, tiksliai perdavinėja. Padedamas veterano puolėjo Voronin, jis išliks itin pavojingas. Prancūzų gynyba buvo pakankama prieš neryžtingas anglų atakas, tačiau šiandien jiems reikėtų pasitempti labiau – ukrainiečiai tikrai nebus tokie ramūs ir pasiūlys daugiau kontratakų.

Ukraina – Prancūzija: lažybų prognozės ir statymų rekomendacijos

Nors rungtynės jokiu būdu nėra lengvai prognozuojamos, šiandien mes tikime prancūzais, o ir jų koeficientai už pergalę siūlo gana aukštą vertę – 2.10 pas Ladbrokes. Ukraina jau turėjo savo 15 minučių šlovės, ir mūsų manymu, daugiau jos jiems šiame čempionate nenusimato, nepaisant šeimininkų statuso. Lygiosiomis šis mačas taip pat nekvepia.

Atlikus komandų analizę akivaizdu, kad šis mačas gali turėti nemažai įvarčių, todėl rekomenduotini yra ir Over 2.5 (2.37 pas 12bet) ir Both to score (2.10 Betfred) statymai.

Jei reiktų rinktis tikslų rezultatą, mūsų rekomendacija būtų 1:2 Prancūzijos naudai (10.00 Betfair). Na, jei jūs netikite mumis, kad bus bent 3 įvarčiai, tuomet galite nedideles sumas pastatyti ir už tikslius rezultatus 0:1 (7.00 Unibet, BetVictor) arba 0:2 (10.50 Betfair).

Įvarčių autorių bet kuriuo rungtynių metu statymuose iš prancūzų renkamės Ribery (4.00 pas 888sport). Nors Benzema turi daugiau šansų įmušti, mače su anglais jis buvo gana pasyvus, todėl dar neaišku, ar tik nesutrumpės jo laikas aikštėje šiandieną. Tuo tarpu Ribery mėgsta smūgiuoti iš toli, o tokias atakas silpnokam ukrainiečių vartininkui gali būti sunku atremti. Iš ukrainiečių, be abejonės, rinktumėmės Shevchenko (4.5 Paddy Power) – jis atrodo vienintelis puolėjas Ukrainos rinktinėje, galintis įmušti prancūzams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *