Švedija – Anglija: analizė ir rungtynių prognozės lažyboms

Pirmosiose D grupės varžybose Anglija gavo, ko norėjo – nepavojingą žaidimą ir lygiąsias su Prancūzija. Tuo tarpu Švedija yra grėsmingesnėje situacijoje, ir norint išsaugoti ketvirtfinalio viltis, jai šiandien reikalinga pergalė. Kaip mūsų nuomone klostysis mačas, ir už ką rekomenduojame pastatyti, skaitykite toliau.

Švedija – Anglija: komandų analizė

Anglams visai tiktų lygiosios ir šiandien, bet skirtingai nei prancūzams, kurie irgi buvo patenkinti lygiosiomis, švedams reikalinga pergalė, todėl jie spaus anglus kiek galėdami ir stengsis išderinti Anglijos gynybą. Treneris Hamren turės maksimaliai išnaudoti ne tik savo pagrindinę žvaigždę Ibrahimovic, bet ir kitus patyrusius žaidėjus – gynėją Mellberg, saugą Kallstrom ir puolėją Toivonen. Jie turi pradėti spausti anglus nuo pirmųjų mačo minučių ir nepaleisti iki pat galo, jei nori laimėti. Tačiau ar švedai turi užtektinai pajėgumo ir patirties tokiai užduočiai įvykdyti..?

Anglų treneris Hodgson tikisi, kad neturi, ir tikriausiai planuoja „paimti“ švedus kontratakomis. Todėl jų šiandien turėtume pamatyti daugiau, nei mače su prancūzais. Pagrindiniai jų įgyvendintojai bus Welbeck, Oxlade-Chamberlin ir Young.

Tiesa, ir pats Anglijos treneris šioms rungtynėms yra tikras lobis – jis puikiai išmano skandinavų futbolą, nes dirbo Švedijos ir Norvegijos klubuose bei su Suomijos rinktine. Anglų futbolo fanai ir be šio fakto džiaugiasi jo paskyrimu dirbti su rinktine – rungtynėse su Prancūzija po gana ilgo laiko anglų rinktinė atrodė vieninga, susikaupusi ir žinanti, ką daro. Švedų privalumai ir trūkumai jų pirmosiose rungtynėse pasimatė kaip ant delno – tai veržlus puolimas, bet silpna gynyba. Tokią komandą anglai gali nugalėti, reikės tik truputį daugiau ryžto ir veiksmo aikštėje. O tiek padaryti net ir šiai anglų rinktinei neturėtų būti sunku.

Rungtynių taktika 1: anglų puolimas prieš švedų gynybą. Anglai buvo pasyvoki puolime prieš prancūzus, šiandien jiems reiktų pasistengti labiau. Nors ką gali žinoti – prieš tokią silpną švedų gynybą, kokią matėme kovoje su Ukrainai, gal užtektų ir minimalių pastangų puolime.

Rungtynių taktika 2: Ibrahimovic prieš anglų gynybą. Nes tikrai švedų rinktinėje kokybiškai organizuoti puolimo daugiau niekas nemoka. Jis bandė pasitikėti kai kuriais komandos nariais suteikdamas šansą pasižymėti, bet daugiau kartų buvo nuviltas, nei iš tikro sulaukė pagalbos. Taigi Ibrahimovic tenka kurti progas ir įmušinėti vienam pačiam. Anglai puikiai gynėsi prieš prancūzus, todėl pagalba Inbrahimovic siandien praverstų. Ar jis ją gaus – čia jau kitas klausimas.

Švedija – Anglija: lažybų prognozės ir statymų rekomendacijos

Kad ir kokią strategiją šiandien pasirinktų Hodgson – negailestingai pulti švedus, ar atsargiai laukti progų kontratakomis, kaip su prancūzais – pergalę mes matome jų pusėje (už anglus daugiausiai duoda BetVictor – net 2.60). Ji nebus lengva, tačiau švedams iki realios galimybės laimėti trūksta tiesiog per daug. Kalbant atvirai, kaip komanda mums labai patinka švedai, o anglų rinktinė tikrai nėra aukšto lygio, tačiau esant dabartinei situacijai ir išanalizavus abiejų žaidimą pirmosiose rungtynėse, Anglija tiesiog atrodo vienu laipteliu aukščiau…

Ieškantiems geresnių koeficientų, siūlome pabandyti handikapą Anglija -1 (4.00 – Bet365).

Galimi įvarčių autoriai – Young (4.50 Betfair) ir Welbeck (4.90 pas Betfair).

Komentarų: 2

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *