Rusija – Graikija: analizė ir rungtynių prognozės lažyboms

Varžybos, kuriose susitinka A grupės lyderė ir autsaiderė: Rusija – Graikija. Nors iš tiesų, niekas dar neaišku, kol nesibaigs šios ir kitos A grupės rungtynės. Rusija sutrypė Čekiją, bet ištraukė tik lygiąsias su lenkais. Graikams labai trūko bent lašelio sėkmės – žaisdami su lenkais, jie turėjo baigti rungtynes tik su 10 žaidėjų aikštėje ir nepataikė baudinio; su čekais jies apmaudžiai neteko įvarčio…

Todėl galime tikėtis šiek tiek intrigos ir šiose rungtynėse, kuriose, atrodo, aiškus laimėtojas. Rusijai užtenka ir lygiųjų, kad patektų į ketvirtfinalį, tačiau jai palankiau būtų laimėti – tuomet ji A grupėje užimtų pirmą vietą ir ketvirtfinalyje išvengtų akistatos su Vokietija. Rusija gali netgi ir pralaimėti graikams, ir vistiek patekti į ketvirtfinalį, jei čekai ir lenkai sužais lygiosiomis.

Tuo tarpu graikams pergalė būtina. Su jų ketvirtfinalio viltimis viskas aišku – jei laimi šiandien, patenka, pralaimi arba lygiosios – nepatenka.

Rusija – Graikija: komandų analizė

Sužaisdami lygiosiomis su lenkais, rusai prarado ne tik galimybę lengviau kvėpuoti, ir galbūt duoti pailsėti svarbiausiems žaidėjams šiandienos rungtynėse. Jie sudarė galimybes dėl vietos ketvirtfinalyje kovoti visoms likusioms A grupės komandoms. Tačiau Rusija vistiek yra neginčijama šios grupės lyderė. Turint tokius žaidėjus kaip Dzagoev, Arshavin ir Akinfeev, būtų keista, jei būtų kitaip. Šiandienos rungtynėse tikimės, kad Advocaat išleis į priekinę liniją ir Pavluchenko – jis irgi yra puikus įvarčių rinkėjas.

Graikai šiandien turės galvose vieną žodį – puolimas. Treneris Santos galbūt net pasiryš atiduoti atakas į jaunojo talento Ninis rankas, jam iš aikštės vidurio padėtų Samaras ir Karagounis. Tai rizikinga, bet graikai turi imtis kažko sau neįprasto šiandien, nes Rusijos savo įprastu žaidimu jie nenugalės.

Taktika 1: graikų gynyba prieš rusų puolimą. Graikų gynyba yra itin silpna, nes ji turi ne vieną problemą. Holebas gali veržtis į priekį, tačiau jis nesugeba gintis. Katsouranis daugiau panašus į saugą, nei į gynėją. Torossidis išvis lengvai neutralizuojamas. Tokia gynyba rusų puolimui bus vieni niekai. Dzagoev tikrai išnaudos visas nišas, Arshavin jam padės protingais ir tiksliais perdavimais. Kerzhakov, nors dažnai pražiopso geras progas, žaidžia itin energingai ir dažnai būna atakos smaigalyje. Nugalėti tokius žaidėjus graikai galės tik jei nutiks stebuklas.

Taktika 2: rusų saugai prieš graikų saugus. Zryryanov, Denisov ir Shirokov tikrai puikiai atlieka savo darbą aikštės viduryje. Padedant Zhirkov, o priekyje – Dzagoev ir Arshavin, jie sunkiai pastumiami. Jie greitai perduoda kamuolį kur reikia ir lengvai prasiveržinėja. Graikų rinktinėje aikštės vidurys yra bene silpniausia vieta. Kamuolio varinėjimas vienas kitam ir nedrasūs perdavimai Samaras tikrai nepadės laimėti prieš rusus.

Rusija – Graikija: lažybų prognozės ir statymų rekomendacijos

Nors Graikija šiandien desperatiškai trokšta laimėti, ir koeficientai už jų pergalę tikrai net šiek tiek per dideli, mes manome, kad statyti už juos itin rizikinga – tai tiesiog per silpna komanda, kad pasipriešintų rusams. Na, nebent jūs tikite stebuklais. Mes statysime už rusus (1.84 Betfair), ir tikriausiai gana nemažą sumą. Graikijoje, panašu, kaip ekonomikoje, taip ir futbole – krizė. Drąsesniems netgi rekomenduotume statymą Rusija Win to Nil (2.80 pas Bwin) arba Rusija HT/FT (2.96 – Betfair)

Turint galvoje puikų rusų puolimą ir silpną graikų gynybą, labai panašu, kad šiandien turėsime Over 2.5 įvarčio (2.04 – 10bet). Kam per mažas šis koeficientas, rinkitės Rusijos įvarčius – visiškai įmanoma, kad visus šiandienos įvarčius ji ir įmuš – taigi Rusija Over 2.5 – 3.75 duoda Bet365, 888sport ir Coral.

Rusų rinktinėje iš visų galimų įvarčių autorių mes vėl renkamės Dzagoev (3.25 – 888sport). Nors lažybų bendrovės mato daugiau šansų, kad įmuš kiti rusai, tačiau mes neabejojame jo talentu, ir beveik garantuojame, kad jis šiandien įmuš.

Komentarų: 7

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *