Pasaulio Futbolo Čempionatas: Portugalija – Gana (26.06 @ 19:00)

Portugalija šiandien turi paskutinį šansą iškovoti vietą top 16 etape. Ar jai pavyks prasibrauti po Juodąsias Žvaigždes – Ganos rinktinę?

Kai kalbame apie portugalus, tai dažniausiai kalbame apie Cristiano Ronaldo. Tačiau jau matėme – vienas lauke ne karys. Ypač kai tas karys dar ir sužeistas. Nors ir ne pačios geriausios formos, Cristiano Ronaldo jau ne kartą išgelbėjo savo komandą šiame čempionate. Ir šiandien vėl reikės jo pagalbos, kitaip portugalai vyks namo.

Taip pat daug kas priklausys nuo to, kaip susiklostys kitos likusios grupės G rungtynės. Na, portugalai tikrai negali nieko daugiau kaltinti, nei patys save – jie šioje duobėje pelnytai. Daug pasako paties Ronaldo pareiškimas: „Mes tikriausiai esame gana vidutiniška komanda. Aš meluočiau, jei teigčiau, kad esame stipri komanda“.

Ir mes manome, kad jis teisus. Portugalai seniai jau ruoštųsi kelionei namo, ir šiandien žaistų tik dėl garbės, jei ne stebuklingas Ronaldo perdavimas Silvestre Varela ir pastarojo įvartis galva, išlyginęs rungtynių su JAV rezultatą iki 2:2.

Ronaldo įvertinimas tikslus – Portugalijos rinktinė labai vidutiniška. Jie atrodė lėti, aikštėje nematė progų, ir tik laukė, kol „kažką“ sukurs Ronaldo. Tokiai komandai ne vieta tarp šešiolikos stipriausių, net jei ji turi savo gretose vieną geriausių pasaulio žaidėjų.

Tačiau lažybų bendrovės  šiandien su mumis nesutinka, ir matyt, turi vilties, kad būtent šiandien, lemiamose rungtynėse, portugalai susiims. Gal pagalvotume apie tai ir mes, jei būtų ką ir kaip pas juos „susiimti“ – iš nieko nesukursi kažko.

Taigi mums atrodo, kad šis tikėjimas portugalais yra aklas, neatsižvelgiantis į realią situaciją. Mes tikrai niekam nerekomenduojame šiandien statyti už Portugalijos pergalę.

Gana, žinoma, nėra viena iš stipriausių rinktinių, tačiau šiame čempionate bent jau kol kas aikštėje atrodė geriau už Portugaliją.  Įspūdingos atakos, kieta gynyba – visa tai matėme pas juos, ir iki geresnių rezultatų pritrūko tik šiek tiek kokybiškesnių sprendimų iš mažiau patyrusių žaidėjų. Mums įsiminė puikus Sulley Muntari, Jordan ir Andre Ayew žaidimas, ir ypač laukiame puolėjo Asamoah Gyan pasirodymo – jis šiame čempionate tiesiog akivaizdžiai tobulėja sulig kiekvienomis rungtynėmis.

Treneris Kwesi Appiah šiandien tikrai išnaudos visą savo agresyvios taktikos arsenalą – ir jei jam pavyks, portugalai jau krausis savo lagaminus skrydžiui namo…

Mūsų statymas šiek tiek su apsidraudimu: – Double Chance: Gana arba lygiosios

Prognozė Statymas Geriausias koeficientas Rezultatas Pelnas/ Nuostolis
DC: Gana arba lygiosios 4/10 2.05 Unibet 2:1 -4 

Daugiau mūsų prognozių šiandien vykstančioms rungtynėms rasite Nemokamų sporto prognozių skiltyje »

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *