Pasaulio Futbolo Čempionatas: Olandija – Meksika (29.06 @ 19:00)

Olandai apstulbino futbolo mėgėjus ir ekspertus, sutriuškindami Ispaniją jau savo pirmąjame Pasaulio Futbolo čempionato mače, ir grupių etape užėmė pirmą vietą savo grupėje. Tačiau pirmasis susitikimas atkrentamosiose rungtynėse gali būti sunkiausias, kokį jiems iki šiol teko patirti. Juk Meksika sugebėjo atsilaikyti prieš brazilus 0:0, ir lengvai laimėti prieš Kroatiją bei Kamerūną – iš viso į meksikiečių vartus grupių etape buvo įmuštas tik vienas įvartis. Ar pavyks šiai solidžiai Meksikos gynybai atsilaikyti prieš skrajojančius olandų puolėjus?

Nors olandai užėmė pirmą vietą grupėje B, tačiau jų pergalės prieš Čilę ir Australiją nebuvo tokios triuškinančios kaip prieš ispanus. Todėl ir Meksika nebus jiems lengvas pasivaikščiojimas. Garsusis olandiškas puolimas turės būti dar labiau sutelktas, apskaičiuotas ir netikėtas, kad prasprūstų pro meksikiečių gynybą, kuriai puikiai vadovauja Rafael Marquez.

Olandai geriausiai atrodė kontraatakose, tačiau šiandien jie turės koncentruotis į seną gerą klasikinį puolimą veržiantis, kitaip gali tekti, kaip rungtynėse prieš Čilę, laukti progos įvarčiui vos ne iki pat rungtynių pabaigos. Nuojauta kužda, kad šios rungtynės bus labai panašios…

Meksika visose trijose savo grupių etapo rungtynėse turėjo 0:0 po pirmos rungtynių pusės, taigi atrodo, kad ne pirmasis kėlinys bus lemtingas – dėl šios priežasties analizavome galimybes Half-time/Full-time statymų market’uose. Tačiau galvojant apie jų priešininkus, niekaip negalima pamiršti olandų sugebėjimo rezultatyviomis paversti netikėčiausias atakas – kartais atrodo, kad Arjen Robben naudoja magiją, kad įmuštų…

Šis Bayern Munich žaidėjas tikrai yra puikios formos, iki šiol jau įmušė tris įvarčius pasaulio čempionate ir atliko vieną rezultatyvų perdavimą Memphis Depay. Pastarasis apibūdino Robben kaip nesustabdomą, jam pritaria ir komandos draugai – Dirk Kuyt interviu sakė, kad nemainytų Robben į jokį kitą žaidėją, dalyvaujantį šiame čempionate. Olandų futbolo legenda Willy van de Kerkhof teigia, kad Robben yra geresnis žaidėjas nei Messi, ir būtent jis lems visas olandų pergales.

Taigi Meksika turi šansų neiškristi tik tuomet, jei sugebės sustabdyti nesustabdomąjį Robben. Na, meksikiečiams pavyko susidoroti su Neymar ir jo komandos draugų atakomis, tačiau reikia nepamiršti, kad tai labiau lėmė puikus vartininko Guillermo Ochoa pasirodymas, o ne likusių Meksikos futbolininkų pastangos.

Olandijos gynyba taip pat turi šiek tiek spragų, kuo galėjome įsitikinti rungtynėse su Australija, tačiau manome, kad atkrentamosiose rungtynėse olandų gynėjai dirbs sustiprintu režimu.

Iš aukštos vertės statymų išsiskiria HT/FT : draw/Olandija, ir tai būtų mūsų pagrindinis pasirinkimas, jei šios rungtynės vyktų dar grupių etape. Šis etapas jau kitoks, todėl komandos gali pasirinkti netikėtas taktikas ir žaidimo strategijas, ir todėl tokie statymai, kurie pagrįsti praėjusių rungtynių statistika, pasidaro labai rizikingi.

Šiandien renkamės Both to score: yes. Olandai, turint omenyje jų talentinguosius puolėjus, tikrai turėtų įmušti, na o meksikiečiai, norėdami pasivyti, taip pat susitelkę gali įkalti bent įvartį. Na, arba atvirkščiai…

Prognozė Statymas Geriausias koeficientas Rezultatas Pelnas/ Nuostolis
Both to score: Yes 5/10 2.00 Betfair  2:1 (0:0)  +5
HT/FT: draw/Olandija 1/10 6.00 Unibet  +6

Daugiau mūsų prognozių šiandien vykstančioms rungtynėms rasite Nemokamų sporto prognozių skiltyje »

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *