Pasaulio Futbolo Čempionatas: Olandija – Čilė (23.06 @ 19:00)

Šiandien matysime paskutiniąsias grupės B rungtynes – jose susitinka Olandija ir Čilė: šios komandos abi jau yra užsitikrinusios kelialapius į kitą etapą.

Olandijai šis kelias buvo gana lengvas, ir pagražintas įvarčių fiestomis – visiškai sutrypta Ispanija, o po to nugalėta Australija. Čilė, nors ir ne taip lengvai, tačiau irgi nugalėjo ir Australiją, ir Ispaniją.

Jei galvojate, kad abiems komandoms jau nėra dėl ko kovoti, ir rungtynės bus ramios bei neįdomios, tai klystate. Yra vienas bonusas, kuris atiteks šio susitikimo nugalėtojui – kitame etape jis tikriausiai išvengs Brazilijos.

Grupės A rungtynės dar bus neįvykusios, kai žais Olandija ir Čilė, todėl dar visai tiksliai nebus žinoma, kad tikrai Brazilija užėmė pirmą vietą grupėje A. Tik pagalvokite, jei tai būtų tiksliai žinoma, ir Brazilija visgi liktų antra savo grupėje, šios rungtynės būtų labai įdomios – gal sulauktume rekordiško įvarčių į savo vartus kiekio 😀

Panašią situaciją matėme 2010-ųjų pasaulio čempionate, tąsyk Ispanija ir Čilė, abi jau patekusios į kitą etapą, kovėsi tik dėl minėto bonuso – išvengti Brazilijos. Tai buvo labai solidžios ir profesionalios rungtynės, tąkart Ispanija įveikė Čilę 2:1. Gal nebuvo tiek aktyvios puolime abi rinktinės, kiek tikėtąsi, tačiau mačas buvo gražus ir rimtas.

Žinoma, šiandienos laimėtojo kitame etape tikriausiai lauks Kroatija, o tai irgi nėra palanki komanda – tačiau galvojant logiškai, kitame etape silpnų komandų nebus iš viso. Bandyti išvengti Brazilijos apsimoka tik dėl to, kad šios šalies rinktinė šiame čempionate turi papildomą privalumą: jie žaidžia namuose.

Kas šiandien nugalės, prognozuoti labai sunku. Mes manome, kad susitikus dviems komandoms, kurios iki šiol buvo tarp nedaugelio šiame čempionate, sužaidusių vien puikiai, galima tikėtis praktiškai bet ko. Todėl už laimėtoją nestatysime, ir jums nerekomenduojame.

Ko tikrai galime tikėtis, tai maksimalių pastangų nugalėti. O su dviem komandomis, kurios turi tiek talentų puolime ir jau įrodė, kad joms visai nesunku įmušti daug įvarčių, statymą pasirinkti paprasta – Over.

Prognozė Statymas Geriausias koeficientas Rezultatas Pelnas/ Nuostolis
Over 2.5 6/10 1.90 12bet 2:0 -6

Daugiau mūsų prognozių šiandien vykstančioms rungtynėms rasite Nemokamų sporto prognozių skiltyje »

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *