Pasaulio Futbolo Čempionatas: Kroatija – Meksika (23.06 @ 23:00)

Štai įdomiausios šiandienos rungtynės. Laimikis už pergalę jose itin stambus – patekimas į sekantį Pasaulio Čempionato etapą. Taigi, kas jį pasiims: Kroatija ar Meksika?

 Meksika iki šiol pasaulio čempionate pasirodė puikiai, ypač mums patiko jų solidi gynyba, ir apgalvotos atakos. Jie nugalėjo Kamerūną 1:0, tačiau tos rungtynės lengvai galėjo baigtis ir 3:0. Na, tąkart meksikiečiams net nereikėjo demonstruoti savo viso gynybinio arsenalo, nes Kamerūno bandymai atakuoti buvo juokingi ir reti. O štai kaunantis su brazilais, meksikiečiams teko atlaikyti daugybę stiprių atakų – žinoma, labai pagelbėjo ir puikus Meksikos vartininko žaidimas.

Kroatams susitikime su brazilais nepavyko taip solidžiai gintis, tačiau jiems trūko vieno iš svarbiausių žaidėjų, bet net ir be jo, jie sugebėjo įmušti vieną įvartį, surengė ir nemažai pavojingų atakų. Kamerūnas kroatams buvo tik lengvas kąsnelis – sutriuškintas net 4:0.

Tai kurie šiandien bus geresni? Ar kroatai, kurie sugeba atrakinti stipriausias gynybas ir rezultatyviai užbaigti atakas, ar Meksika, kurios gynyba verta pasigėrėjimo? Norint toliau žaisti čempionate, kroatams tinka tik pergalė. Meksikai užtektų lygiųjų, todėl jei kroatai sėkmingai atakuos, meksikiečiams neužteks jų gynybos – teks kontraatakuoti. Būtent nuo tų kontraatakų kokybės ir priklausys, ar meksikiečiams pavyks, ar kroatai bus stipresni.

Pačių kroatų atakos paprastai plačios, jiems puikiai sekasi pasiųsti kamuolį į baudos aikštelę tiek iš šonų, tiek per aikštės centrą. Tai nepalanku meksikiečiams, nepratusiems prie tokių universalių priešininkų. Na, o žymusis meksikiečių vartininkas negali jų gelbėti kiekvienas rungtynes.

Kroatijoje mes įžvelgėme tikrų kovotojų dvasią ir nesuvaidintą darbštumą – jie pasižymi tuo nuo pat čempionato pradžios. Todėl pasitikėsime jais ir šiandien, kai realiai abi komandos yra labai panašaus pajėgumo.

Prognozė Statymas Geriausias koeficientas Rezultatas Pelnas/ Nuostolis
Kroatija 5/10 2.96 Betfair 1:3 -5

Daugiau mūsų prognozių šiandien vykstančioms rungtynėms rasite Nemokamų sporto prognozių skiltyje »

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *