Pasaulio Futbolo Čempionatas: Kosta Rika – Graikija (29.06 @ 23:00)

Kosta Rikos ir Graikijos futbolo rinktinės dar niekada nėra žaidusios tarpusavyje. Kosta Rika tik antrą kartą pateko į atkrentamųjų rungtynių etapą Pasaulio Futbolo Čempionate, o Graikijai tai iš viso pavyko pirmą kartą. Ko tikėtis iš šio mačo?

Lažybų bendrovės vertina abiejų komandų galimybes nugalėti beveik vienodai, tik labai nedidelis favoritės pranašumas suteikiamas Kosta Rikai.

Toks vertinimas suprantamas – nelabai aišku, ko tikėtis iš šių abiejų komandų. Graikija iš tikrųjų tik nusišypsojus sėkmei pateko į šį etapą – dėl vieno vienintelio sėkmingai įmušto baudinio per pridėtą laiką rungtynėse su Dramblio Kaulo Krantu. Nors graikai ir surengė kelias beveik rezultatyviai pasibaigusias atakas tame mače, daug kas sutinka, kad jie nebuvo verti patekti tarp top 16 stipriausių komandų.

Nes tos rungtynės prieš „dramblius“ iki šiol ir yra jų stipriausias pasirodymas grupių etape. Prisiminus 0:0 su Japonija ir 3:0 pralaimėjimą Kolumbijai, šiandieniniai koeficientai už graikus atrodo per maži. Tokia Graikija, kurią matėme grupių etape, tikrai nėra pajėgesnė už Kosta Riką.

Kosta Rikiečiai prieš čempionatą buvo vertinami kaip aiškūs grupės autsaideriai, tačiau į atkrentamąsias pateko tikrai ne dėl sėkmės, ir manome niekas nesiginčys kad vietos čia jie nusipelnė: nugalėtas ir Urugvajus, ir Italija, galų gale lygiosios su Anglija, užtikrino jiems pirmą vietą grupėje.

Kosta Rikai atsirado papildomas spaudimas, lyginant su grupių etapu – seniau iš jų niekas daug nesitikėjo, o dabar jau visa mažytė jų šalis tikisi pergalių. Nors iki šiol kostarikiečiai atrodė gana šaltų nervų, tad tikėkimės kad šis psichologinis faktorius neįtakos jų žaidimo tiek, kad pakenktų jo kokybei.

Joel Campbell pagerino savo, kaip profesionalaus futbolininko, vertę šiame čempionate, ir šis Arsenal klubui priklausantis žaidėjas tikrai panervuos graikų gynybą. Todėl verta pasidairyti po Goalscorer market’us turint jį omenyje.

Kitas statymas, kuris iš karto akivaizdus po šių abiejų priešininkų analizės, yra Under 2.5 – tačiau aišku, kad ne mes vieni tai pastebėjome, nes koficientas jau per mažas, kad būtų vertas rizikos. Kas tvirtai tikite, kad bus mažai įvarčių, vertas statymo būtų tik Under 1.5 statymas, tačiau tai jau labai didelė rizika.

Nugalėtoją prognozuoti nors kiek tiksliau taip pat nelabai įmanoma, nors mes linkstame į Kosta Rika pusę. Tačiau išlieka didelė lygiųjų po reguliaraus laiko ir net baudinių serijos tikimybė. Todėl mūsų pagrindinis pasirinkimas šiandien su papildoma apsauga: Kosta Rika DNB (po reguliaraus laiko).

Prognozė Statymas Geriausias koeficientas Rezultatas Pelnas/ Nuostolis
Kosta Rika DNB 5/10 1.94 Betfair  1:1 (2:1 pen.)  0
Anytime Goalscorer: Joel Campbell 2/10 4.04 Betfair  –  -2

Daugiau mūsų prognozių šiandien vykstančioms rungtynėms rasite Nemokamų sporto prognozių skiltyje »

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *