Pasaulio Futbolo Čempionatas: Kosta Rika – Anglija (24.06 @ 19:00)

Grupėje D geriausia komanda šiandien susitiks su prasčiausia. Nors štai pagal lažybų bendroves toji prasčiausia ir turėtų laimėti. Tikrai taip, jūs perskaitėte teisingai – nė karto nelaimėję anglai šiandien yra laikomi rungtynių su Kosta Rika favoritais.

Ieškodami patikimos prognozės šioms rungtynėms, mes pirmiausiai išbraukėme Anglijos pergalę iš svarstytinų statymų sąrašo. Taip, buvo daug žadančių akimirkų jų pasirodyme prieš Italiją, ir taip – jie neatrodė labai jau blogai žaisdami prieš Urugvajų. Tačiau faktas ir tai, kad anglai neatrodo tokie pajėgūs kaip Kosta Rika ir tikrai neturi nė pusės tiek pasitikėjimo savimi kiek tos mažos šalelės rinktinė. Dar pridėkime, kad kostarikiečiai turi privalumą dėl oro sąlygų – Brazilijos karštis ir didelė oro drėgmė jiems įprastas, atvirkščiai nei anglams.

Žinoma, tikrai sakysite – juk Kosta Rikai šios rungtynės ne žūtbūtinės – jie jau patekę į kitą etapą ir galvoja apie kovas su top 16. Tačiau mes manome, kad tokia savimi besididžiuojanti, bebaime tituluojama komanda dėl to tikrai neleis sau žaisti prasčiau ar net pralaimėti. Papildomas motyvatorius būtų, kad tokia maža šalis kaip Kosta Rika, prieš čempionatą vadinta grupės D „durų kilimėliu“, savo futbolo istorijoje galėtų įsirašyti pergalę prieš pačią Angliją – šalį, laikomą futbolo tėvyne…

Antra, laimėję jie gali išvengti susidūrimo su Kolumbija kitame etape. Su šia šalimi Kosta Riką futbole sieja nekokia istorija – jie pralaimėjo visas pastarąsias septynerias rungtynes prieš Kolumbiją – tai apima periodą nuo pat 1963-iųjų… Todėl jiems tikrai labiau patiktų sekančiame etape pirmiau žaisti prieš Japoniją, Graikiją ar Dramblio Kaulo Krantą. Ir bent jau mums atrodo, kad jie būtų favoritai žaisdami prieš bet kurią iš minėtos trijulės, taigi Kosta Rikai gana realiai šviečiasi vieta ketvirtfinalyje… Ar dar manote, kad jie gali visais šitais šansais rizikuoti, ir šiandien žaisti šiaip sau?

Anglų treneris Roy Hodgson jau pasakė, kad šiandien leis į aikštę savo rezervinius žaidėjus (išskyrus Sturridge ir Cahill) – na, kad bent pajaustų, ką reiškia žaisti pasaulio čempionate, tegu ir nieko nelemiančiose rungtynėse. Tai nebūtinai reikš silpną žaidimą – Anglijos Premier lygoje pats transferų įkarštis, ir daugelis jaunų žaidėjų, gavę progą, kai jų nekamuoja joks stresas bei lūkesčiai, bandys rodyti geriausią ką sugeba. Žinoma, visa tai lažybų bendrovės jau „įskaičiavo“ į matomus koeficientus, todėl didelės reikšmės, kaip sustatys savo žaidėjus aikštėje Hodgson, kaip ir nėra. Įdomiau, ką jam prieš-pastatys Jorge Luis Pinto.

Jei būtume avantiūristai, su tokiais koeficientais statytume už Kosta Rikos pergalę. Tačiau mes siekiame, kad mūsų prognozės būtų kiek įmanoma patikimesnės ir neštų naudą, todėl šiek tiek apsidrausime (nes Kosta Rikai užtektų ir lygiųjų) ir sumažinsime riziką. Juolab, kad tai leidžia puikūs koeficientai. Mūsų siūlymas šioms rungtynėms – Kosta Rikos pergalė su +1 handikapu.

Prognozė Statymas Geriausias koeficientas Rezultatas Pelnas/ Nuostolis
Kosta Rika +1 6/10 1.75 12Bet  0:0  +4,50

Daugiau mūsų prognozių šiandien vykstančioms rungtynėms rasite Nemokamų sporto prognozių skiltyje »

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *