Pasaulio Futbolo Čempionatas: Kolumbija – Urugvajus (28.06 @ 23:00)

Antrosiose dienos rungtynėse susitinka Kolumbija ir Urugvajus. Kol kas pagal lažybų bendrovių koeficientus favorite laikoma Kolumbija – šalis turi galimybę pirmą kartą savo istorijoje patekti į Pasaulio Čempionato ketvirtfinalį.

Minėti koeficientai visiškai atitinka situaciją: kolumbiečiai grupių etape atrodė gana solidžiai, o Urugvajus žais be savo žvaigždės Luis Suarez, kuris turi 4 mėnesių ban’ą už tai kad vėl įkando varžovui. Kaip ten iš tikrųjų buvo, ir ar nusipelnė jis tokios bausmės, palikime aptarti kitokio pobūdžio portalams, tačiau faktas tas, kad Suarez nebuvimas yra pagrindinis veiksnys prognozuojant šiandienos rungtynių baigtį.

Kolumbijos rinktinė šįmet yra įrodymas, kad galima pasiekti puikių rezultatų ir neturint savo sudėtyje pasaulinio lygio žvaigždės. Nors tai retas atvejis, kai komandoje nėra aiškaus lyderio, tačiau kolumbiečiai būtent įrodė, kad jo netekimas gali suvienyti komandą, sutelkti ją geram pasirodymui ir įpūsti motyvacijos. Kalbame, žinoma, apie Radamel Falcao traumą.

Dar ši netektis leido iškilti kitiems žaidėjams: James Rodriguez yra vienas iš dviejų žaidėjų šiame čempionate, kuris įmušė nors vieną įvartį kiekvienose grupių etapo rungtynėse. Kartu su Juan Cuardrado jis dirigavo visiems trims Kolumbijos mačams, ir visuose pasiekė kiek įmanoma aukštesnę žaidimo kokybę. Kartais dar matėme trumpas pasimetimo akimirkas, dar ne visai pripratę kolumbiečiai be savo žvaigždės, ir tik šie epizodai leisdavo jų varžovams įgyti pranašumą. Tačiau taip pat akivaizdu, kad susikaupimas ir koncentracija į rezultatą gerėja kiekvienose Kolumbijos sužaistose rungtynėse šiame čempionate.

Neabejotinai šių kolumbiečių silpnybės akimirkų, ypač gynyboje, šiandien labai ieškos Urugvajaus komanda. Tačiau be Suarez nėra galutinai aišku, ar jiems nors kiek tai pavyks. Kaip matėme grupių etapo rungtynėse, Diego Forlan forma nebeprilygsta jauniems futbolininkams, ir jis jau nebepaveža visų rungtynių – kad ir kokia didinga buvo jo karjera, saulė visiems kažkada nusileidžia. Tik ne visi tą laiku suvokia. Edinson Cavani bent jau kol kas neatrodo lyderio tipo žaidėjas, kuris reikiamu momentu, kai labiausiai reikia, sugebėtų perimti komandos vairą ir pakeisti kryptį pergalės link.

Situacija paradoksali – Kolumbijai žvaigždės praradimas tapo pranašumu, tačiau todėl, kad jie tai žinojo iš anksto, tam ruošėsi ir atitinkamai strategavo savo mačus. Urugvajui šis praradimas buvo netikėtas, teks keisti visas strategijas ir taktikas, ir tikriausiai būtent Suarez praradimas taps pagrindine jų pralaimėjimo priežastimi.

Urugvajaus fanai sakys, kad sužeistas, užspeistas į kampą gyvūnas gali pulti tik dar smarkiau. Taip, Urugvajus turi pagrindo jaustis nuskriaustuoju, netgi buvo kalbama apie šių rungtynių boikotavimą. Tačiau visi šie dalykai tik išmuša žaidėjus iš vėžių ir pablogina jų psichologinį nusiteikimą. Kuris ir taip nėra geras, žinant kad neturi savo pagrindinio žaidėjo, be kurio aikštėje kol kas nelabai ką doro pavyko pasiekti.

Tik prisiminkime, kaip urugvajiečius užgainiojo Kosta Rika vos Suarez atsisėdus ant suolelio. Ir kad nors pergalę prieš italus išplėšė Diego Godin įvartis, tose rungtynėse būtent Suarez sutelkė savo komandos draugus dar, ir dar, ir dar vienai atakai, kol galų gale viena jų tapo rezultatyvi.

Taigi mes aiškiai esame už Kolumbijos pergalę, ir netgi esame pasiruošę nedidelę sumą pastatyti ant -1 handikapo. Urugvajus be Suarez yra maždaug Japonijos ar Graikijos lygio, o su šiom abiem Kolumbija neturėjo problemų. Jei su mumis sutinkate – paskubėkite, šie koeficientai sparčiai mažėja.

Kas mėgsta įdomesnius statymus, siūlytume pasinaudoti puikiais koeficientais už Anytime Goalscorer – James Rodriguez. Šis Monaco klube žaidžiantis puolėjas kol kas yra vienas iš Pasaulio Čempionato žvaigždžių, todėl tikrai logiška tikėtis, kad ir toliau tęs tokį savo pasirodymą – ypač prieš varžovus, kurie toli gražu neprilygsta jo komandai.

Prognozė Statymas Geriausias koeficientas Rezultatas Pelnas/ Nuostolis
Kolumbija 6/10 2.16 Pinnacle 2:0 +6,96
Kolumbija -1 3/10 3.45 Pinnacle +7,35
Anytime Goalscorer – James Rodriguez 1/10 6.40 Unibet 28′; 50′ +6,40

Daugiau mūsų prognozių šiandien vykstančioms rungtynėms rasite Nemokamų sporto prognozių skiltyje »

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *