Pasaulio Futbolo Čempionatas: JAV – Portugalija (23.06 @ 01:00)

Labai įdomus susitikimas laukia futbolo gerbėjų šiąnakt 1 val. (Lietuvos laiku) – nustebinusi Amerikos ir nuvylusi Portugalijos rinktinė aiškinsis, kuri yra labiau verta žengti tolyn Pasaulio Futbolo Čempionate.

Portugalijai, kuri daugelio buvo laikyta vienu iš pasaulio čempionato „juodųjų arkliukų“, turnyro pradžia buvo daugiau ne bloga. Žinoma, didelė dalis šių vilčių buvo dėl Cristiano Ronaldo, tačiau nei jis, nei likę portugalų žaidėjai kol kas nepateisino lūkesčių.

Rungtynėse su Vokietija jiems įmušė ankstyvą įvartį, o to po to jau žemė ėmė byrėti po portugalų kojomis: Pepe buvo išsiųstas iš aikštės dėl abejotino judesio galva, ir galų gale Portugalija pralaimėjo net 4:0. Šis rezultatas reiškia viena: jiems reikia laimėti abejas likusias grupės rungtynes, jei nori patekt į sekantį etapą.

Tose rungtynėse portugalai turėjo kamuolį 46% laiko, tačiau tik 9 kartus smūgiavo vartų link. Prie portugalų bėdų prisideda ir tai, kad dėl traumos šiame čempionate daugiau nepamatysime Fabio Coentrao. Neaiški ir Cristiano Ronaldo kelio būklė, nes jis nedalyvavo treniruotėse nuo pat pralaimėjimo vokiečiams. Jei šiandien jis ir pasirodys aikštėje, tai tik dėl psichologinio klimato, nes jis ir treneris žino, kiek daug įkvėpimo komandos draugams gali suteikti šis pasirodymas.

Tačiau panašu, kad lažybų bendrovės į visa tai nekreipia dėmesio ir šiandien pagal koeficientus portugalai yra jų favoritai laimėti. JAV rinktinė, kurie laimėjo savo pirmajį mačą prieš Ganą ir tokiu būdu turi realias galimybes patekti į top 16 iš vienos „sunkiausių“ grupių, pagal lažybų bendrovių scenarijų šiandien turėtų pralaimėti.

Mums tokie koeficientai atrodo mažų mažiausiai keisti. Portugalai turi daug problemų: pusė jų gynybinės linijos šiandien nežais, o jų puolėjas-žvaigždė geriausiu atveju bus nekokios formos. Žaisdami prieš Vokietiją jie dar neturėjo pusės šių bėdų, ir vistiek nieko doro aikštėje nepademonstravo.

JAV rinktinė rungtynėse prieš Ganą atrodė gana solidžiai. Tų rungtynių favoritė pagal koeficientus buvo Gana, kuri kaip vakar matėme susitikime su Vokietija, toli gražu nėra pastumdėlė. JAV turėjo kamuolį tik 40% laiko, tačiau net 21 kartą smūgiavo į vartus.  Taigi nors JAV pirmosios rungtynės nebuvo tokios sunkios kaip Portugalijos, jie pasirodė kur kas geriau. Puikiai sužaidė Clint Dempsey, stipri buvo ir amerikiečių gynyba – Gana sukūrė daug progų, tačiau tik viena jų pasibaigė įvarčiu.

Šiandien ir JAV turės pora trūkumų: pagrindinis puolėjas Jozy Altidore nežais dėl traumos, o Clint Dempsey dėl nosies traumos gali žaisti su kauke, kuri tokiame karštyje labai apsunkintų jo žaidimą. Jei portugalai rodys geriausią savo žaidimą, amerikiečiams bus sunku stabdyti jų kūrybingus saugus aikštės viduryje (Velosa, Moutinho) bei teks nuolat saugotis Nani ir Meirieles kontraatakų.

Tačiau amerikiečiai tiki savimi ir turi daug motyvacijos, energijos, noro bei ryžto žengti toliau, o to bent jau iki šio vakaro nepastebėjome portugalų stovykloje…

Taigi, mums atrodo, kad JAV rinktinė gali šiandien nuliūdinti Portugaliją. Tačiau norėdami išvengti lygiųjų rizikos, statysime Double Chance statymą: JAV arba lygiosios. Ieškantys didesnių koeficientų ir sutinkantys su mūsų nuomone gali rinktis JAV Draw No Bet statymą, tačiau su šiuo statymu lygiųjų atveju tik atgautumėte savo statymą ir nieko nelaimėtumėte. Patiems drąsiausiems siūlytume labai nedidelį statymą už JAV pergalę.

Prognozė Statymas Geriausias koeficientas Rezultatas Pelnas/ Nuostolis
DC: JAV arba lygiosios 4/10 2.16 Triobet  2:2  +4,64

Daugiau mūsų prognozių šiandien vykstančioms rungtynėms rasite Nemokamų sporto prognozių skiltyje »

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *