Pasaulio Futbolo Čempionatas: Hondūras – Šveicarija (25.06 @ 23:00)

Grupėje E dar niekas neaišku – tiek Hondūras, tiek Šveicarija dar gali patekti į top 16, priklausomai nuo to, kaip baigsis rungtynės tarp Ekvadoro ir Prancūzijos.

Žinoma, mes tikimės kad prancūzai lengvai susidoros su ekvadoriečiais – tokiu atveju Šveicarijai užtenka ir lygiųjų. Tačiau gali būti, kad Ekvadoras bus nusiteikęs prancūzams nepasiduoti ir patampyti nervus, todėl šveicarai tikriausiai nuspręs nerizikuoti ir lygiosiomis nesitenkinti. Hondūras, savo ruožtu, pergalės atiduoti be kovos irgi neketina.

Hondūriečiai, kartu su savo treneriu Luis Fernando Suarez, kuris praeityje treniravo tą patį Ekvadorą, bus neblogai nusiteikę po pastarųjų savo rungtynių su Ekvadoru, kurios pasibaigė 2:1 jų pralaimėjimu, tačiau Hondūras pasirodėl visai neblogai, visi 11 žaidėjų liko aikštėje iki mačo pabaigos ir su lašeliu sėkmės galėjo laisvai būti ir lygiosios. Be to, Hondūrui šiandien jau galės padėti Wilson Palacios, o tai dar labiau sukomplikuoja šveicarų planus.

Nors lažybų bendrovės duoda labai mažai šansų, kad šiandien laimės Hondūras, reikia nepamiršti, kad šie žaidėjai vos vos nebaigė pirmo kėlinio su Prancūzija 0:0, o po pirmos rungtynių su Ekvadoru pusės rezultatas buvo 1:1.

Šveicarai abiejose savo rungtynėse atrodė truputį per lėti, ir lyg nesuprasdami dėl ko žaidžia – vos po pusės valandos abiejuose ikišioliniuose jų susitikimuose pasaulio čempionate jie atsilikinėjo vienu įvarčiu. Geriau atrodė jų rungtynių pabaigos – jie atidavė visas jėgas, kad pasivytų ir nugalėtų Ekvadorą, bei įmušė net 2 įvarčius per paskutiniąsias 10 minučių rungtynėse su Prancūzija (nors ir prancūzai tuo pat metu šiek tiek atsipalaidavo).

Abi komandos turi skirtingų, bet ženklių pliusų, ir minusų – todėl neaišku, kurie iš jų šiandien nusvers pergalės rodyklę savo pusėn. Rasti patikimą statymą tokiose rungtynėse sunku – jos praktiškai gali pasibaigti bet kaip, nepaisant kad lažybų bendrovės aiškiais favoritais laiko šveicarus. Tokiais atvejais pirmas dalykas, kurį visada rekomenduojame – nestatyti didelių sumų. Šis čempionatas jau parodė, kad bet kuri jame dalyvaujanti komanda yra stipri – savaip ir savo laiku, ir to atspėti neįmanoma.

Galima palaukti rungtynių pradžios, ir statyti live – tik atsiminkite, kad šveicarai pradeda lėtai, ir labiau mėgsta gintis, nei pulti. Į atakas jie pereina tik tada, kai būtinai reikia, todėl retai įmuša jau rungtynių pradžioje.

Mūsų statymas šiandien tai ir atspindi – mes tikimės, kad šveicarai nekeis savo strategijos, todėl renkamės HT/FT statymą Draw / Šveicarija. Tai gana avantiūristiškas statymas, bet visi nors kiek patikimesni yra labai mažais koeficientais. Tokiu atveju du keliai – arba nestatyti iš viso, arba surizikuoti nedidele suma bet su aukštu koeficientu.

Prognozė Statymas Geriausias koeficientas Rezultatas Pelnas/ Nuostolis
HT/FT: Draw / Šveicarija 2/10 4.90 Betfair  0:3 (0:2)  -2

Daugiau mūsų prognozių šiandien vykstančioms rungtynėms rasite Nemokamų sporto prognozių skiltyje »

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *