Pasaulio Futbolo Čempionatas: Brazilija – Kroatija (12.06 @ 23:00)

Pirmosios čempionato rungtynės, ir iš karto jose žaidžia patys šeimininkai. Kaip juos paveiks spaudimas laimėti, kai čempionatas vyksta gimtojoje šalyje? Ar kroatai turi galimybių nustebinti futbolo gerbėjus? Skaitykite mūsų prognozę toliau.

Brazilams nereikėjo pereiti kvalifikacijos į čempionatą – kaip šeimininkai jie automatiškai žaidžia jame. Kroatijos rinktinė pateko, nes užėmė antrą vietą grupėje UEFA kvalifikacijoje, o atkrintamosiose nugalėjo Islandiją 2:0.

Šios rungtynės žada būti gana įdomios – Brazilija išeis į aikštę kaip neabejotini favoritai ne tik šiandien, bet ir galimi viso čempionato nugalėtojai. Kroatai, jei tik susitvarkys su jiems neįprastu klimatu, turėtų išeiti iš grupės etapo į šešioliktfinalį. Tačiau konkrečiai šiose rungtynėse Kroatijai iš anksto prognozuojamas pralaimėjimas – tai liudija ir lažybų koeficientai.

Prastos prognozės nereiškia, kad Kroatijos rinktinė yra silpna. Tačiau palyginus su brazilais jie šiandien atrodo lyg prasčiausia futbolo rinktinė pasaulyje – ir lyginti čia reiktų ne tik futbolo įgūdžių lygį bei talentų rinkinį aikštėje, bet ir kultūrinį mentalitetą, pagal kurį brazilams pralaimėti nors vienas rungtynes, o ypač kai čempionatas vyksta pas juos, prilygtų didžiausiai tragedijai.

Taip pat reikia nepamiršti, kad itin mažus koeficientus už brazilus įtakoja labai dideli statymai už juos pinigine išraiška – visgi tai pasaulinio lygio renginys ir bendros pastatytos sumos bus įspūdingos. Todėl tai šiek tiek iškreipia koeficientus.

Ar norime pasakyti, kad brazilai turės sunkumų su krotais? Na turbūt kad ne. Tačiau mes nesitikime ir triuškinančio rezultato – visgi kroatai žino, kas jų laukia ir neabejotinai tam ruošėsi. Bus įdomu pamatyti jų pasirinktą strategiją aikštėje.

Žinoma, laimėtojo statymuose veikti praktiškai nėra ką. Už Brazilijos pergalę koeficientai tiesiog nekomentuojami. Už Kroatiją – vertė žinoma milžiniška, bet realiai pagalvojus, kroatai nugalėtų brazilus kokius 2-3 kartus iš 10, o tai per mažai šansų net mėgstantiems statymus su didele verte.

Todėl panagrinėjome Under/Over market’ą. Turint omenyje Brazilijos galingas atakas ir aktyvų žaidimo stilių abejonių nekyla, kad Over yra vertingas pasirinkimas. Oscar, Ramires, Paulinho, Fernandino ir Willian tikrai sukurs daugybę progų Neymar ir Hulk įvarčiams.  Na ir tradiciškai juk brazilai niekada negaili įvarčių, iš tikro dažniau jų galimybė laimėti sukliba dėl ne tokios žibančios gynybos. O dar turint omenyje, kad tai pačios pirmosios čempionato rungtynės… Kaip geriau pristatyti save, jei ne įvarčiais?

Taip pat matome gana solidų vaizdą ir kroatų puolime. Gaila, kad jiems negalės šiandien padėti Mandzukic  – net ir pastatytas prieš brazilus, jei tik jam būtų tinkamai paduodami kamuoliai, tikrai galėtų parodyti ko yra vertas. Taigi kovinga ir darbšti kroatų rinktinė šiandien puolime tikriausiai pagrinde kliausis Luka Modric sugebėjimais, jam be abejonės padės Jelavich, Rakitic, Eduardo ir Olic.

Todėl mūsų pasirinkimas šiandien yra Over. Na, o kokį tą over dėti, jau priklauso nuo to, kiek norite rizikuoti. Mes šiandien tradiciškai pasirinkome Over 2.5, tačiau tikrai yra šansų nusigriebti nemažą laimėjimą jau pirmose čempionato rungtynėse pastačius ir Over 3 ar net Over 3.5.

Visiems sėkmės ir sveikiname su prasidėjusia futbolo fiesta!

Prognozė Statymas Geriausias koeficientas Rezultatas Pelnas/ Nuostolis
Over 2.5 5/10 2.16 Betfair  3:1  +5.80

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *