Pasaulio Futbolo Čempionatas: Brazilija – Čilė (28.06 @ 19:00)

Pirmosiose top 16 rungtynėse Pasaulio Futbolo Čempionate susitinka dvi Pietų Amerikos komandos: šeimininkė Brazilija ir Čilė. Šių rungtynių nugalėtojas žais su Kolumbijos-Urugvajaus mačo laimėtoju.

Grupių etape Brazilija įsivažiavo lėtai – tos energijos, ryžto, kovingumo ir ugnelių akyse pradžioje pasigedome. Neaišku, ar tai spaudimas pasirodyti gerai paveikė rinktinę, ar trūko susižaidimo, tačiau po truputį pradedame matyti vis daugiau momentų, kuriuose atpažįstame tą Brazilijos rinktinę, kuri nugalėjo Konfederacijų taurėje, pavyzdžiui, antroji rungtynių prieš Kamerūną pusė. Lažybų bendrovių galimų čempionato laimėtojų sąrašuose Brazilija tiek prieš prasidedant čempionatui, tiek dabar yra pirmoje pozicijoje.

Čilė, nors pasiekė šį etapą po pralaimėjimo Olandijai, kaip tik pagerino savo įvaizdį. Trenerio Jorge Sampaoli vyrai aikštėje demonstravo aukšto lygio futbolą: aktyvų ir gražų žaidimą be jokios lūkesčių naštos ir su dideliu pasitikėjimu savimi. Todėl tikrai daug šiandien yra lažybų mėgėjų, kurie statys už čiliečius, tikėdamiesi, kad jie įkrės brazilams panašiu stiliumi kaip ispanams grupių etape.

Tačiau mes, nors tikrai pastebėjome ir įsidėmėjome Čilės pastangas ir tobulėjimą, šiandien abejojame jų galimybėmis nugalėti. Na nebent geriausią savo žaidimą pademonstruotų ir Arturo Vidal, ir Alexis Sanchez, ir kad visa komanda jiems tobulai padėtų… Ne, mes tvirtai tikime, brazilai šiandien įgaus antrą kvėpavimą ir parodys, kodėl jie čia ir koks jų tikslas.

Žinoma, reiktų brazilams šiek tiek labiau pasitempti gynyboje, ir kad Neymar toliau žaistų susikaupęs bei vestų komandą į priekį. Ir kad neapdumtų akių tas faktas, kad Čilė jiems tikrai įveikiama – negalima užmigti ant laurų. Nes tie laurai gana pelnyti – Brazilijos rinktinė laimėjo 9 iš pastarųjų 10 susitikimų su Čile, o paskutinį kartą pralaimėjo daugiau nei prieš 10 metų… Įdomioji statistika dar mums rodo, kad Čilė iš viso buvo pateikusi į Pasaulio Čempionato atkrentamąsias tris kartus, ir visus tris kartus būtent brazilai išsiuntė juos namo.

Taigi jei renkatės laimėtojo ar panašius statymus, mes rekomenduotume statyti už Braziliją. Koeficientai už nugalėtoją šiek tiek per maži, kad būtų verti rizikos, todėl mes renkamės saugesnius: Over ir Both to score: Yes.

Prognozė Statymas Geriausias koeficientas Rezultatas Pelnas/ Nuostolis
Over 2.5 6/10 1.78 Betfair 1:1 (2:1 pen.)  -6
Both to score: Yes 5/10 1.85 Betfair  +4,25

Daugiau mūsų prognozių šiandien vykstančioms rungtynėms rasite Nemokamų sporto prognozių skiltyje »

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *