Olimpinis krepšinio turnyras: Rusija – Lietuva

Lažybų bendrovių favoritė šiandienos Olimpinio krepšinio turnyro ketvirtfinalio dvikovoje yra Rusija. Tačiau mes žinome, kad Lietuvos komanda gali parodyti puikų žaidimą, priverčiantį susigūžti JAV rinktinę. Ar šiandien jį pamatysime? Skaitykite mūsų prognozę.

Peržiūrėjus abiejų rinktinių rezultatus Londone, prisimenant žaidimą, kurį jos abi demonstravo ir turint omenyje jų žaidėjus, šiandienos rungtynes turėtų laimėti Rusija. Jeigu mačas būtų neutralus, nieko nelemiantis ir jame nebūtų sirgalių, mes sutiktume, kad rusai yra pajėgesni ir gali laimėti prieš Lietuvą 10-20 taškų skirtumu. Tačiau šiandienos rezultatą nulems daug kitų veiksnių, kurie priklauso nuo esančios situacijos. Tai – kovos svarbumas, ilga abiejų šalių ir jų rinktinių istorija (būtent rugpjūčio 8 dieną 1992-ųjų Olimpinėse žaidynėse Lietuvos rinktinė laimėjo prieš Rusijos rinktinę kovoje dėl bronzos), trenerių meistriškumas (Blattas ir Kemzūra yra dirbę kartu ir gerai vienas kitą pažįsta), priešininkų žaidėjų ir jų galimybių pažinimas bei psichologija.

Mes manome, kad būtent psichologinis faktorius bus šiandien svarbiausias. Mes jau matėme jo svarbą rungtynėse prieš Tunisą: lietuviai žinojo, kad turi būti pasiruošę siurprizams ir gana sunkiai kovai, todėl jie tikrai atsakingai ruošėsi ir stengėsi neatsipalaiduoti. Tačiau jie taip žinojo, kad iš esmės yra stipresni už Tunisą ir tikriausiai laimės. O Tunisas, panašiai kaip lietuviai kovoje prieš JAV, neturėjo ko prarasti. Kaip tai paveikė rungtynių eigą, visi prisimename. Taip pat galėtume rasti tikrai nemažai pavyzdžių krepšinio istorijoje, kai stipresnė komanda pralaimi silpnesnei tik dėl prasto psichologinio nusiteikimo. Mes manome, kad būtent tai gali šiandien paveikti rusus. Jie žino, kad yra stipresni, jie kalba, kad pergalė jau jų. Rusijos sirgaliai jau džiaugiasi vieta pusfinalyje ir tikina, kad lietuviai – pats palankiausias priešininkas ketvirtfinalyje.

Taigi psichologinis spaudimas rusams šiandien yra didžiulis. O lietuviai? Jie teturi šį vienintelį šansą kovoti dėl medalių, bet jų galimybe laimėti abejoja ne tik lažybų bendrovės, bet net ir patys žaidėjai, treneriai, net sirgaliai. Žinoma, visi jie norėtų laimėti, bet supranta, kad rusai stipresni, ir tikrai nesmerks rinktinės, jei ji šiandien pralaimės. Taigi psichologinis spaudimas tikrai mažesnis.

Mes, kaip minėjome, sutinkame, kad rusai stipresni. Tačiau atsižvelgiant į situacinius veiksnius, netikime, kad lietuviai pralaimės dviženkliu skirtumu, todėl siūlome statymą Lietuva su handikapu.

Prognozė Statymas Geriausias koeficientas Rezultatas Pelnas/ Nuostolis
Lietuva +8 6/10 1.86 Bet365    

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *