Olimpinis futbolo turnyras: grupės B apžvalga ir prognozės

Olimpinio futbolo turnyro komandų apžvalgas tęsiame su B grupėje esančiomis šalimis: Meksika, Pietų Korėja, Gabonas ir Šveicarija. Trumpai papasakosime, ko galite tikėtis iš kiekvienos komandos, ir pateiksime lažybų prognozes bei statymų rekomendacijas.

Meksika

Meksika pateko į Olimpinį futbolo turnyrą nugalėjusi specialiame CONCACAF kvalifikaciniame turnyre. Jame jie įmušė 16, o praleido tik 3 įvarčius. Nors Meksikos Olimpinėje rinktinėje nėra daugelio patyrusių šalies žaidėjų, o jos pagrindą sudaro jaunoji šalies futbolo karta, tačiau ji stebina savo žaidimo kokybe ir brandumu. Beveiki visi trenerio Luis Fernando Tena žaidėjai žaidžia Meksikoje, kuri turi vieną geriausių jaunimo sportinio ugdymo sistemų pasaulyje. Jos esmė – jaunimo treniruotės ir net šiek tiek žaidimo laiko profesionaliuose klubuose – tokiuose kaip Tigres, Chivas Guadalajara ir Monterrey. Svarbiausi komandos žaidėjai – Marco Fabian ir Hector Herrera. Abu jie – puikūs saugai, tačiau nuolat pasižymi ir kaip įvarčių mušėjai, todėl yra dvigubai pavojingi varžovams.
Nors kvalifikacijoje Meksikos varžovai buvo gana silpni, ir komanda neturėjo progos parodyti tikrojo pajėgumo, ji turi nemažai šansų tapti turnyro siurprizu ir nukeliauti bent iki pusfinalio. Todėl mes neabejodami prognozuojame meksikiečiams patekimą į ketvirtfinalį, ir manome, kad jie gali nukeliauti net iki bronzinio finalo.

[div3 class=“quote“ class2=“quote-l“ class3=“quote-r“]PROGNOZĖ LAŽYBOMS – Meksika:

Pietų Korėja

Pietų Korėja tapo AFC Olimpinės atrankos turnyro grupės nugalėtoja, nė karto jame nepralaimėjusi (4 pergalės, 4 lygiosios), tačiau jos varžovai buvo itin silpni – Omanas, Kataras ir Saudo Arabija. Pietų Korėjos komanda jau aštuntą kartą žaidynėse, tačiau tik vieną kartą pateko į Olimpinio turnyro ketvirtfinalį (2004-siais Atėnuose). Svarbiausi trenerio Hong-Myung-Bo žaidėjai yra puolėjai Park Chu-Young (Arsenal) ir Ji Dong-Won (Sunderland) bei saugai Ki Sung-Yeung (Glasgow Celtic) ir Koo Ja-Cheol (Augsburg). Komanda itin stipri gynyboje – per 8 kvalifikacines rungtynes į savo vartus ji praleido tik 3 įvarčius.

Netgi būdama vienoje grupėje su Meksika ir Šveicarija, Pietų Korėja turi šiek tiek šansų patekti į ketvirtfinalį, ypač prisiminus neblogą šios šalies futbolininkų pasirodymą 2010-ųjų Pasaulio Čempionate. Tačiau šie šansai mums atrodo per maži, kad jais pasikliautume.

[div3 class=“quote“ class2=“quote-l“ class3=“quote-r“]PROGNOZĖ LAŽYBOMS – Pietų Korėja:

Gabonas

Tai šalis, pateikusi nemažą siurprizą CAF U23 Čempionate: jie pateko į ketvirtfinalį iš grupės, kurioje buvo Dramblio Kaulo Krantas ir Pietų Afrika, pusfinalyje nugalėjo Senegalą, o finale – Maroką. Kadangi dauguma komandos narių žaidžia Gabono klubuose, jie buvo laikomi absoliučiais autsaideriais. Tai šalies pirmas kartas Olimpiniame futbolo turnyre, ir jiems teko ne pati palankiausia grupė. Be to, šalies futbolo federaciją drebina skandalai, todėl komanda pastaruoju metu treniravosi Austrijoje. Čia juos aplankė dar pora nesėkmių – traumą gavo bene geriausias Gabono žaidėjas Andre Poko, o Lorient atsisakė išleisti vieną geriausių žaidėjų Bruno Manga. Svarbiausi žaidėjai: Pierre Emerick Aubameyang (St Etienne), Alex N’Doumbou, Didier Ovono ir Charly Moussono.
Deja, mes nemanome, kad Gabonui pavyks pakartoti savo Pelenės istoriją – jiems prognozuojame paskutinę vietą grupėje. Prieš tokias techniškai kokybišką futbolą žaidžiančias šalis kaip Meksika ir Pietų Korėja, bei Šveicariją, pripratusią žaisti konkurencingiausiame futbolo regione – Europoje, Gabonui laimėti šansų beveik nėra.

[div3 class=“quote“ class2=“quote-l“ class3=“quote-r“]PROGNOZĖ LAŽYBOMS – Gabonas:

Šveicarija

Artėjant Olimpiadai, daug futbolo fanų pradėjo matyti Šveicariją kitomis akimis – iš pradžių laikyta viena autsaiderių, dabar ji gretinama šalia favoritų. Į Olimpinį turnyrą šalis pateko užėmusi antrą vietą UEFA U21 Čempionate – viso čempionato metu niekas neįmušė įvarčio į jos vartus, ir tik finale ji nusileido Ispanijai 2:0. Komandoje daug jaunų talentų ir kylančių žvaigždžių, kai kurios jų jau paliko vietinius Šveicarijos klubus ir žaidžia Vokietijos Bundeslygoje, Italijos Serie A ir pan. Todėl Šveicarijos Olimpinės rinktinės žaidėjai, nors jauni, tačiau dauguma turi žaidimo patirties tokiose lygose kaip UEFA Čempionų ar bent jau UEFA Europos lyga. Svarbiausi komandos nariai yra Fabian Frei, Innocent Emeghara, Admir Mehmedi ir Pajtim Kasami bei vartininkas Deigo Benaglio. Gaila, kad Bayern Munich neišleido vieno iš pagrindinių Šveicarijos jaunimo futbolo žvaigždžių Xherdan Shaqiri, Borussia Monchengladbach nedavė leidimo kitam perspektyviam žaidėjui Granit Xhaka, o Fiorentina paskutinę akimirką atšaukė leidimą Behrami – su jais neabejotinai prognozuotume šiai šaliai bent jau pusfinalį.
Mus taip pat veikia Šveicarijos sindromas – kuo ilgiau analizavome šią komandą, tuo stipresnė ji ėmė atrodyti. Šveicarija vos prieš kelis metus reformavo savo futbolininkų ruošimo sistemą, o rezultatai jau pastebimi – jaunoji karta žaidžia kokybiškai, motyvuotai, ryžtingai. Su lašeliu sėkmės, jie galėtų tapti ir geriausiais grupėje B. Jie puikiai kovėsi U21 Europos čempionate, ir yra verti bent jau Olimpinio ketvirtfinalio.

[div3 class=“quote“ class2=“quote-l“ class3=“quote-r“]PROGNOZĖ LAŽYBOMS – Šveicarija:

Olimpinis futbolo turnyras: grupės B rekomenduojami statymai

Apžvelgus B grupės komandas ir jų galimybes, atrinkome vertingiausius statymus, kuriuos jums ir rekomenduojame:

Prognozė Statymas Geriausias koeficientas Rezultatas Pelnas/ Nuostolis
Meksika: grupės B nugalėtoja 4/10 2.63 Bet365 Meksika  +6,52
Dual Forecast: Šveicarija/Meksika 7/10 3.25 Ladbrokes Meksika/Pietų Korėja  -7
Viso: -0,47

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *