NBA: Miami Heat – Chicago Bulls (10.30 @ 02:00)

Čikagos klubas pagaliau pradeda sezoną su Derrick Rose, tačiau jau pirmose rungtynėse jų laukia kietas riešutėlis – Miami Heat ir Lebron James.

Praeito ir užpraeito sezono čempionai Heat tikrai nežada lengvai atiduoti šio titulo. Iki sezoninėse jie atrodė puikiai (bendras rezultatas 5-3), ir šįmet jie neabejotinai bus tokie pat stiprūs kaip ir pernai. Didysis Oden yra komandos ašis – jei jis išliks sveikas, žaidimas suksis aplink jį ir tai bus pagrindinė komandos varomoji jėga. Heat sieks įsirašyti tris iš eilės NBA čempionų titulus į savo klubo istoriją – tai iki šiol yra pavykę tik trims klubams.

Bulls sveikina sugrįžusį Rose – tai bus didelė pagalba komandai. Derrick yra vienas geriausių žaidėjų lygoje. Nors pernai Bulls pasirodė visai neblogai, ypač solidžiai žaidė gynyboje, nuolat jautėsi, kad jiems trūksta tikro atakų organizatoriaus. Iki sezoninėse Rose šėlo aikštėje, ir panašu kad psichologinio barjero po traumos nėra nė kvapo.

Rungtynės tikrai bus puikios, o kalbant apie jų prognozę, mes šiandien renkamės Bulls. Pirma, tai tik pirmosios rungtynės, kurios dažnai pateikia siurprizų. Antra, kaip geriau Bulls galėtų atšvęsti Rose sugrįžimą, jei ne pergale prieš pačius čempionus, ir dar jų aikštėje. Trečia, nors Heat tikrai dominuoja visoje lygoje jau ne vienus metus, Bulls visada būdavo komanda, prieš kurią lengvai laimėti nepavykdavo. Šie klubai tiesiog nemėgsta vienas kito. Majamio klubas žinoma tikrai taip pat norės pradėti sezoną pergale, ypač po čempionų žiedų įteikimo ceremonijos, tačiau šiąnakt mes tikimės, kad Čikagos vyrams pergalė bus svarbesnė. 

Prognozė Statymas Geriausias koeficientas Rezultatas Pelnas/ Nuostolis
Bulls +6 4/10 1.86 Unibet    

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *