NBA: Indiana Pacers – Orlando Magic (10.30 @ 01:00)

Vienose iš pirmųjų NBA reguliariojo sezono rungtynių šiąnakt susitinka Indiana Pacers ir Orlando Magic.

Pacers pernai namų arenoje buvo tiesiog puikūs, ir jie tikrai džiaugiasi šių metų sezoną pradėdami rungtynėmis būtent čia. Šioje arenoje, palaikomi savo sirgalių jie pernai įveikė net Miami Heat, ir ne vieną kartą, galų gale privedė atkrentamųjų seriją net iki 7-ųjų rungtynių. Šįmet, jei tik išvengs traumų, jų taip pat turėtų laukti neblogas sezonas. Vien Paul George yra tikra mašina ir ateities NBA žvaigždė (pernai vid. 17 taškų per rungtynes). Klubą papildė C.J Watson, Chris Copeland, Luis Scola ir Danny Granger. Žinoma, jų laukia ir stiprūs varžovai, ypatingai Bulls su sugrįžusiu Rose. Tačiau Pacers tereikia tęsti praeito sezono tempu, kai jie buvo antri geriausiai besiginantys visoje lygoje. Iš jų šįmet tikimasi daug, ir jie be abejo ruošiasi tokias viltis pateisinti.

Orlando klubas, deja, pernai buvo vienas iš silpniausių visoje NBA lygoje. Jų sezono rezultatas 20-62, ir atkrentamosios jiems tik graži svajonė. Nors pasipildė naujais žaidėjais ir iki sezoninėse sugebėjo pora kartų žybtelėti, visgi Magic gerbėjai neturėtų tikėtis didelio pagerėjimo komandos lygyje. Šis jaunų žaidėjų klubas tikrai turi ateitį, bet prisiminus, kad pernai jie tebuvo 24 vietoje visoje lygoje tiek pagal įmestus, tiek pagal praleistus taškus, o šįmet Rytų konferencijoje jų varžovai tik sustiprėjo, nemanome, kad jie pasirodys daug geriau nei pernai. Taip, nedidelis pagerėjimas gali įvykti, galbūt net pavyks aplenkti Bobcats ir Wizards, tačiau ne daugiau. Didesni Orlando Magic klubo pasiekimai kol kas tik ateityje, ir tikrai dar ne šiame sezone.

Šiandien pirmosios rungtynės, ir iš tikrųjų niekas nežino, kaip viskas susiklostys. Todėl renkamės vertingesnį statymą, o ne tikimybiškai tvirtesnį. Nors Pacers tikrai stipresni, Orlando vyrai iki šiol neblogai žaidė Indianoje (6-3 per paskutinius 9 susitikimus čia). Pernai jie dažnai dengė jiems skirtą handikapą išvykų rungtynėse. Lažybų koeficientus šiek tiek iškreipia ir pernykščiai Pacers rezultatai. Atrodo, kad šiek tiek primiršta, jog Pacers pernai įsivažiavo tik gerokai įpusėjus gruodžiui. Šiandien mes tikimės vienaženklio skirtumo – rezultato arti 96-88, todėl ir statome už Magic su pliusiniu handikapu.

Prognozė Statymas Geriausias koeficientas Rezultatas Pelnas/ Nuostolis
Magic +13 4/10 1.81 Pinnacle    

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *