Lenkija – Rusija: analizė ir rungtynių prognozės lažyboms

Antrosios Euro 2012 rungtynės birželio 12 dieną yra tarp čempionato šeimininkų lenkų ir A grupės favorite laikomos Rusijos. Ar rusai vėl parodys triuškinančią jėgą ir užsitikrins vietą ketvirtfinalyje? O gal lenkai sugebės pademonstruoti daugiau nei mače su graikais? Skaitykite mūsų analizę ir prognozes.

Lenkija – Rusija: komandų analizė

Pirmosiose grupių etapo varžybose Lenkija sužaidė lygiosiomis 1:1 su Graikija, o Rusija sutriuškino čekus net 4:1.

Lenkijos rinktinė turi neblogų žaidėjų, tačiau jie nesusižaidę. O kai kalba eina apie žaidimo strategiją ir taktikas, jie apskritai atrodo nekaip. Rungtynes su graikais lenkai pradėjo neblogai, tačiau nesugebėjo panaudoti įgyto pranašumo, kai aikštėje liko 10 Graikijos žaidėjų. Tik pagalvokite – jie turėjo vienu žaidėju daugiau, tačiau žaidė prasčiau… Gal žaidžiant prieš kokią silpną komandą tai ir nebūtų svarbu, tačiau jie turės pasipriešinti Rusijai. O ją į kovą veda Advocaat, jau tituluojamas vienu geriausių šio čempionato trenerių – ypač kai kalbame apie taktikas. Jis žino kada ir kaip daryti spaudimą, sugeba sureguliuoti mirtinas kontratakas, ir turi itin vieningą bei subalansuotą komandą.

Lenkijos komanda tikrai ne pačios geriausios nuotaikos po lygiųjų, kurios iš tikrųjų per plauką nesibaigė graikų pergale – tereikėjo jiems pataikyti tą vieną baudinį. Bus įdomu pažiūrėti, ko šiandien jų treneris Smuda imsis prieš rusus. Jis turės išsiversti be savo pagrindinio vartininko Szczęsny, tačiau galės daugiau vilčių dėti į neblogai pasirodžiusį Piszczek, bei tikėtis, kad ir toliau stipriai žais Lewandowski, o gynybą organizuos Obraniak.

Rusija tikrai jau įrodė, kad yra bent keliais laipteliais aukščiau nei kitos A grupės komandos. Pagrindinis puolėjų trejetukas – Arshavin, Dzagoev ir Kerzhakov – buvo tiesiog priešininkų žudikai. Nors galima būtų sakyti, kad Kerzhakov dar nežaidžia savo geriausio žaidimo (jis praleido bent tris įvarčių galimybes rungtynėse su čekais), manome, kad toliau jo forma tik gerės. Dzagoev tiesiog sublizgėjo savo dviem įvarčiais, o Arshavin puikiai nustatė žaidimo tempą. Žinoma, kai kuriais momentais atrodė, kad rusai žaidžia šiek tiek per daug atsipalaidavę ir neišnaudoja visų galimybių, tačiau Advocaat be abejonės sutvarkys šią problemėlę.

Lenkų gynyba neturi jokių šansų prieš rusų puolimo mašiną, o lenkų puolimas susideda iš vieno Lewandowski. Ir nors rungtynėse su čekais rusų gynyba kelis kartus susvyravo, vis dėl to vienas Lewandowski – lauke ne karys.

Lenkija – Rusija: lažybų prognozės ir rekomendacijos

Pamatę lažybų bendrovių siūlomus koeficientus šioms rungtynėms, labai nustebome – ir ką gi jos įžvelgė lenkų komandoje, ko nematome mes? Lenkija, nepaisant šeimininkų statuso, yra viena silpniausių komandų šiame čempionate, ir net injekcija iš Dortmundo Borussia to pakeisti negali. Tai akivaizdžiausiai matėsi, kai daugiau nei 40 minučių 11 lenkų žaidė prieš 10 graikų, ir tikrai atrodė silpniau. Jei 10 graikų lenkams buvo neįveikiami, tai Rusijos rinktinė juos gali patiesti akimirksniu. Todėl be abejonės pagrindinis mūsų statymas ir rekomendacija šiose rungtynėse yra pasinaudoti puikiais koeficientais bei pastatyti nemažą sumelę už Rusijos pergalę. BetVictor vis dar siūlo net 2.60 už tokį statymą – griebkime, kol laikas!

Taip pat neblogas pasirinkimas yra handikapas Rusija -1 (4.40 Bet365), o gal net ir Rusija -2 (7.29 5Dimes). Rusai tikrai nekeis savo agresyviai atakuojančio žaidimo stiliaus, todėl tai gana vertingi statymai.

Galų gale, tuomet ir Over 2.5 vertas statymo – nors Rusijos statistika iš Euro 2012 kvalifikacijos to nerodo, bet jie savo žaidimu prieš čekus įtikina mus, kad įvarčių bus: Over 2.5 galima rasti pas Betfair už 2.30, o nebijantiems rizikuoti – Over 3.5 už 4.33 pas 888sport.

Neblogas pasirinkimas yra ir Rusijos pirmavimas tiek pirmojoje varžybų pusėje, tiek joms pasibaigus (HT/FT) – geriausius koeficientus siūlo 4.60 Betfair ir 4.33 Bet365.

Kai Rusijos rinktinėje tiek puikių puolėjų, sunku išsirinkti ką nors konkretaus įvarčių autorių statymui. Visgi koeficientas 4.00 pas Sportingbet už Dzagoev – Anytime Goalscorer yra tikrai per didelis ir vertas statymo, turint omenyje jo 2 įvarčius į čekų vartus. Kitas pasirinkimas galėtų būti Arshavin (4.33 Paddy Power), ir netgi kol kas tik progas praleidęs Kerzhakov (3.57 Betfair) – tikėtina, kad šiandien jis stengsis to nedaryti.

Komentarų: 4

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *