Eurobasket 2013 prognozės: Serbija – Lietuva (09.04 @ 22:00)

Na, ar pasiruošę švilpti, šokinėti, rėkti ir vėl patirti tą jausmą, kai širdis plaka stipriau? Ilgai lauktas Eurobasket 2013 prasideda šiandien, ir taip nelauktas ruduo vien dėl to ima atrodyti geriausias šių metų laikas.

Pirmosios dienos prognozei pasirinkome mūsų vyrų kovą su serbais – manome, kad turime gana vertingą statymą, ir skubame juo pasidalinti.

Lietuva ir Serbija yra laikomos grupės B favoritėmis, ir parodyti, kuri stipresnė, abi komandos turės progą jau pirmosiose Eurobasket 2013 rungtynėse.

Ir Lietuva, ir Serbija puikiai pasirodė kontrolinėse rungtynėse, ir abi komandos turi didelių ambicijų šiųmečiame Europos čempionate.  Tačiau Lietuvos ekipos sudėtis mūsų nuomone yra ženkliai kokybiškesnė, todėl šiandien laukiame lietuvių pergalės. Su tuo sutinka lažybų bendrovės – koeficientai rodo, kad tikimasi Lietuvos laimėjimo 4-6 taškų skirtumu. Tačiau mes manome, kad statyti tiek už laimėtoją, tiek už taškų skirtumą šiose rungtynėse yra gana rizikinga, o statymo vertė per maža, kad sutiktume prisiimti šią riziką.

Manome, kad vertingiausias statymas rungtynėms Serbija – Lietuva yra totalas, ir būtent Daugiau (Over). Kazlauskas yra žinomas kaip greitą krepšinį mėgstantis treneris, o mūsų rinktinė jau įrodė pasiruošimo etape, kad gali būti itin rezultatyvi. Taip pat istoriškai, analizuojant statistiką, visais laikais ir daugumoje turnyrų bei čempionatų Lietuvos krepšinio rinktinė būdavo tarp rezultatyviausių.

Serbų treneris Ivkovic laikosi panašios filosofijos: jis renkasi rezultatyvius žaidėjus ir mėgsta greitas atakas.

Paėmus keturis pastaruosius Lietuvos ir Serbijos rinktinių susitikimus, mažiausias totalas buvo 168 taškai, tai tik dar labiau padeda mums tikėti, kad šiandien pasirinkdami statymą Daugiau tikrai laimėsime.

Prognozė Statymas Geriausias koeficientas Rezultatas Pelnas/ Nuostolis
Over 149 5/10 1.95 Bet365  63:56  -5

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *