Kroatija – Ispanija: analizė ir rungtynių prognozės lažyboms

Visgi ne B, o C yra tikroji mirtininkų grupė – čia kaunasi net trys komandos, kurios atrodo vertos vietos ketvirtfinalyje, o pateks tik dvi. Netgi tokia komanda kaip ispanai vis dar nėra tikra dėl savo ateities šiame čempionate. Dar vienos 90 minučių šiandien nulems, ar ispanai toliau varžysis ketvirtfinalyje.

Kalbant apie kroatus, pastebima viena tendencija – nei futbolo gerbėjai, nei lažybų bendroves jų tinkamai neįvertina. O juk jų rezultatas grupėje – nedaug prastesnis nei ispanų.

Kroatija – Ispanija: komandų analizė

Kroatai lengvai nugalėjo airius, o žaidžiant su italais, pastarieji dominavo aikštėje tik pirmą rungtynių pusę. Treneriui Bilic pakoregavus strategiją, antrajame kėlinyje kroatai jau sukėlė problemų italams, sugebėjo išlyginti rezultatą ir tik per plauką nelaimėjo. Kroatijos rinktinės lyderiai – Mandzukic, Jelavic, Perisic ir Rakitic, puikiai sužaidė ir Modric su Vukojević. Prilygti ispanams ir jų „tiki-taka“ stiliui visą rungtynių laiką jiems vistiek bus sunku, tačiau bent kažkiek laiko – visai įmanoma

Ispanai buvo tiesiog puikūs pastarosiose savo rungtynėse prieš airius: Torres atrodė grįžtąs prie savo geriausios formos, o su Fabregas, Xavi, Iniesta ir Silva pagalba ispanų atakos ėjosi sklandžiai ir be problemų. Treneris Del Bosque buvo patenkintas tokiu pasirodymu, nepaisant to, kad jis įvyko prieš vieną silpniausių komandų – airius. Įdomu, kaip šiandien išrikiuos savo komandą Del Bosque, tačiau du svarbiausi taškai yra aiškūs: daugiau darbo turės vartininkas Casillas – jam teks atremti kroatų Jelavic ir Mandzukic atakas; greitas ir tikslus puolimas bus bene efektyviausias vaistas prieš gana vidutinišką kroatų gynybą.

Taktika 1: kroatų gynyba prieš ispanų puolimą. Kroatų gynėjai sugebėjo per daug neklysdami atsilaikyti prieš italus, tačiau jiems labai sunku buvo atremti tolimus smūgius per rungtynes su airiais. Aikštės viduryje pasimetęs atrodė Schildenfeld, jam vis nesisekdavo sukoordinuoti veiksmų su Corluka. Darijo Srna atrodė be reikalo nukištas į aikštės galą ir negalėjo pagelbėti kuriant atakas, ką jis tikrai sugeba. Jei kroatų gynyba išliks tokia pati, ir nebus pastiprintas aikštės vidurys, ispanai, o ypač atsigaunantis Torres su Silva ir Iniesta pagalba, lengvai muš įvarčius.

Taktika 2: kroatų puolimas prieš ispanų gynybą. Kroatai turės būti itin dėmesingi, nes šansų įmušti daug jie neturės. Taip pat reiktų kūrybingų perdavimų pagrindiniams atakų organizatoriams Jelavic ir Mandzukic – čia daugiausia stengtis turės Modric. Ispanų gynyba yra solidi, ir klaidas daro itin retai. Silpnoji grandis mums atrodo Arbeloa – jis neblogas gynėjas, tačiau dažnai per ilgai užlaiko kamuolį ir sulėtina žaidimą. Pique ir Ramos atskirai yra geresni gynėjai, nei žaisdami kartu.

Kroatija – Ispanija: lažybų prognozės ir statymų rekomendacijos

Viena, ką prognozuojame šimtu procentų – tai bus labai įdomios rungtynės. Kroatai tikrai pasirodys geriau, nei iš jų tikimasi. Lažybų bendrovių koeficientai už Kroatijos pergalę yra ženkliai per dideli – tačiau už juos statyti nesiūlome, nebent žinote ką nors, ko nežinome mes, arba tiesiog esate labai jau didelis Kroatijos gerbėjas.

Todėl pagrindinis rungtynių statymas, žinoma, yra už Ispanijos pergalę (1.70 BetVictor) – paskubėkite, nes ir taip nedidelis koeficientas nuolat krenta. Kaip visada, turime rekomendaciją ir ieškantiems didesnių koeficientų – tai Ispanija HT/FT (2.88 Betfred). Su ispanų puolimo galimybėmis ir greitu žaidimu, tai visai įmanomas scenarijus šiam vakarui.

Dėl to ispanų puolimo, kai jie sugeba įmušti įvartį net priešininkams nespėjus apsidairyti, Anytime goalscorer statymui mes irgi renkamės ispanus. Pirmiausia, žinoma, Torres (2.50 pas Ladbrokes) – jo forma pastaruoju metu tik gerėja, o kai jis įmušė du įvarčius airiams, vėl atrodė kaip tas Torres, kurį prisimename jo geriausiais laikais. Jis tikrai turės šįvakar galimybių, o pasitikėjimo savimi jam taip pat netrūksta, net kai nesiseka.

Nedidelę sumą galima statyti ir už Fabregas Anytime goalscorer (3.71 Betfair) – nors jis tikriausiai nebus aikštėje nuo pat rungtynių pradžios, bet prisiminus, kad iki šiol įmušė abejose ispanų rungtynėse Euro 2012, šansai atrodo nemaži. O ir koeficientai didesni, nei už Torres.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *