Italija – Airija: analizė ir rungtynių prognozės lažyboms

Airija jau nebeturi šansų patekti į Euro 2012 ketvirtfinalį, o italai, norėdami ten prasibrauti, turi laimėti dviejų ar daugiau įvarčių skirtumu, bei tikėtis, kad ispanai nugalės kroatus. Jei ispanai ir kroatai sužais lygiosiomis arba kroatai nugalės, italai važiuos namo net šįvakar nugalėję airius.

Italija – Airija: komandų analizė

Italai kol kas savo sąskaitoje turi dvejas lygiąsias – nors abejose rungtynėse jie iš pradžių pirmavo. Airiai, žinoma, šiandien žais tik dėl garbės, tačiau panašu, kad dėl susidariusios situacijos abi komandos turės nugalėti slogią psichloginę atmosferą ir surasti naujos motyvacijos.

Treneris Prandelli abejas rungtynes naudojo schemą 3-5-2 ir tuos pačius žaidėjus, įdomu, ar šįvakar, kaudamasis prieš airius treniruojantį legendinį italą Trapattoni jis keis savo strategiją. Svarbiausi italų žaidėjai šiandien bus saugai De Rossi, Marchisio ir Pirlo – jie yra puiki jungiamoji grandis tarp italų puolimo ir gynybos. Iš puolėjų kol kas geriausiai atrodė Di Natale.

Airiai, nors jau eliminuoti, vis dar turi vieną įkvėpimo šaltinį – tai jų sirgaliai. Jie buvo puikūs viso čempionato metu, kad ir kaip nesisekė Airijos rinktinei. Trenerio Trapattoni vyrai praleido net 7 įvarčius per dvejas rungtynes, todėl šiandien bus įdomu pamatyti, ar bus padaryti kokie nors pakeitimai strategijoje. Svarbiausi airių žaidėjai yra saugas Duff, gynėjas Dunne ir vartininkas Given. Daugiau airių rinktinėje aukštesnio lygio žaidėjų rasti sunku – tai ir yra pagrindinė jų prasto pasirodymo Euro 2012 priežastis.

Taktika: airių gynyba prieš italų puolimą. Jei airiai nieko nedarys su savo gynyba, italams nebus problemų su įvarčių skaičiumi. Given akivaizdžiai neatsigavęs po traumos, Ward ir O’Shea nieko doro nenuveikė aikštės gale. Dunne ir St Ledger gynėsi taip, lyg pirmą kartą vienas kitą matytų. Italai sugeba žaisti puikų atakuojančio stiliaus futbolą, taigi jiems gali šiandien pasisekti. Balotelli reiktų žaisti taip, kaip pirmame kėlinyje prieš Kroatiją, Di Natale – daugiau eneregijos ir veržlumo.

Italija – Airija: lažybų prognozės ir statymų rekomendacijos

Mažai kas abejoja italų pergale šiandieną. Neaišku tik viena – ar ji bus pakankama, kad jie patektų į ketvirtfinalį. Kadangi koeficientas už italus per mažas, mes siūlome statymus Italija HT/FT (2.14 Betfair) arba handikapą Italija -1.5 (2.33 Pinnacle), neblogus šansus turi Italija Win to Nil (2.20 Bwin).

Vertingų statymų yra Anytime goalscorer pasiūloje – mes išsirinkome Balotelli (2.81 Betfair) ir Di Natale (2.38 Ladbrokes).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *