Haye vs Chisora: apžvalga, prognozės ir lažybų statymai

Viena labiausiai lauktų bokso kovų – David Haye prieš Dereck Chisora – jau šį šeštadienį! Šiame straipsnyje mūsų ekspertai apžvelgia abiejų boksininkų formą, įvertina jų šansus laimėti ir pateikia statymų rekomendacijas bei lažybų prognozes.

Tai kova, kurią pamatyti tiesiog privalo kiekvienas bokso mėgėjas. Du aukšto lygio boksininkai, kurie ne tik ringe, bet ir gyvenime vienas kito nekenčia – toks scenarijus tikrai garantuoja įdomią kovą. Norėdami prognozuoti, kas ją laimės, paanalizuokime abu varžovus.

Silpnybės, stiprybės ir galimybės: Dereck Chisora

Kalbant apie Chisora (15-3, 9 KO) viskas yra gana akivaizdu – šio boksininko išvaizda kalba pati už save ir aiškiai parodo jo didžiausią privalumą. Chisora atrodo gremėzdiškai didelis, lėtas ir sunkus – būtent tokio stiliaus kovotojas jis ir yra. Jis mėgsta išnaudoti savo stotą, priblokšti savo priešininkus ir užspeisti juos į kampą. Todėl jei tik Chisora yra geros formos, jis sugeba kovoti labai efektyviai, nuolat spausti varžovą ir taip laimėti.

Tačiau jei iki geriausios formos dar trūksta, Chisora būna itin lėtas – toks lėtas, kad Haye galėtų jį talžyti be didesnių problemų kiaurą parą.

Chisora turi ir dar vieną didelį trūkumą, kuris buvo aiškiai matomas trijose iš keturių pastarųjų jo kovų: jis neturi pakankamai ištvermės, kad galėtų lygintis su atletiškesniais kovotojais ir atlaikyti daug raundų ilgose kovose. Nors jis ir ištempė visus 12 raundų kovodamas su Vitali Klitschko, tai nereiškia, kad jam tas pats pavyktų su Haye. Ši kova bus visai kitokio stiliaus.

Taigi dėl to, kad Haye yra geresnis atletas nei Chisora, šiam geriausia strategija yra nuo pat pradžių kuo agresyviau ir ryžtingiau pulti bei apipilti varžovą smūgiais, stengiantis kovą užbaigti nokautu ir kuo anksčiau, tuo geriau. Žinoma, atakos taip pat turi būti apgalvotos ir kontroliuojamos – neužtenka kuo daugiau bet kaip svaidytis smūgiais. Chisora gali tikėtis laimėti tik jei nuo pat kovos pradžios stipriai, dažnai ir užtikrintai smūgiuos į galvą ir torsą, prispaus Haye prie ringo virvių ir privers jį dažniau gintis, nei pulti. Jei Chisora teks daug kautis ir judėti ringo centre, jis turi mažai šansų laimėti, nes ten Haye bus tiesiog greitesnis ir judresnis.

[div3 class=“quote“ class2=“quote-l“ class3=“quote-r“]Chisora strategija: atakuoti nuo pat kovos pradžios.
Chisora tikslas: nokautuoti Haye ankstyvuose raunduose.[/div3]

Silpnybės, stiprybės ir galimybės: David Haye

Haye (25-2, 23 KO) yra visiškai kitokio stiliaus boksininkas nei Chisora. Jis itin judrus, greitas ir geba galingai smūgiuoti bet kuria ranka – tai įrodo jo nokautų statistika. Jis lengvai gali nokautuoti vienu vieninteliu smūgiu.

Didžiausias Haye privalumas – ilgos rankos – padėjo jam iškovoti nemažai pergalių jo karjeroje. Jei tik varžovas nėra daug už jį aukštesnis, Haye neturi problemų jį pasiekti iš saugaus atstumo ir parodyti savo smūgių jėgą.

Kita Haye savybė šioje kovoje gali tapti tiek pranašumu, tiek trūkumu. Jis yra mažesnio ūgio nei Chisora, todėl jis bus greitesnis ir atletiškesnis. Tačiau dėl to paties mažo ūgio Haye yra daug lengvesnis nei Chisora – pastarojo svoris prieš kovą turėtų būti apie 15 kilogramų didesnis, o tai ženklus skirtumas.

Taigi turint galvoje greitį, judrumą, smūgio jėgą ir atletiškumą, Haye yra pranašesnis nei Chisora. Reiktų nepamiršti ir psichologinio faktoriaus: pirma, Haye tiesiog nekenčia visko, kas susiję su Chisora; antra, po daugybės pajuokiančių komentarų dėl kovos su Klitschko ir pasiteisinimo lūžusiu kojos pirštu, Haye tiesiog trykšta motyvacija įrodyti savo pajėgumą ringe ir atstatyti reputaciją bokso gerbėjų akyse.

[div3 class=“quote“ class2=“quote-l“ class3=“quote-r“]Haye strategija: išnaudoti savo ilgas rankas ir galingus smūgius agresyviose, judriose atakose.
Haye tikslas: išvarginti Chisora ir tuomet nokautuoti arba laimėti teisėjų sprendimų po visų 12 raundų.[/div3]

Haye prieš Chisora: lažybų prognozės ir rekomenduojami statymai

Pirmiausia norime pabrėžti, kad nepaisant, kas laimės, ši kova bus tikrai puiki ir rekomenduojame būtinai ją pažiūrėti.

Mūsų pagrindinė prognozė jūsų turbūt nenustebins – mes tikime Haye pergale. Jis tiesiog yra greitesnis, judresnis, galingesnis ir protingesnis boksininkas nei Chisora. Pastarasis temoka švytruoti kumščiais kaip peraugęs kaimo bernas muštynėse dėl merginos. Jis per agresyvus, per lėtas, dažnai kovoja be aiškios strategijos. Šiuo metu Haye yra tiesiog geresnis. Chisora turi itin mažą šansą laimėti – jei jam pavyktų gana anksti nokautuoti Haye.

Šis Chisora šansas tikrai labai mažas, taip mano ir lažybų bendrovės – koeficientas už Haye pergalę toks nedidelis, kad statyti nelabai apsimoka (daugiausiai siūlo Triobet – 1.37). Todėl pasižvalgėme po Method of victory statymus – čia lažybų bendrovės siūlo beveik tiek pat tiek už Haye pergalę by decision or technical decision (3.00 pas Sportingbet), tiek už Haye pergalę by KO, TKO or Disqualification (2.88 pas Boylesports). Mes labiau tikime pastaruoju variantu, siūlytume statyti apie 4 unit’us iš 10. Taip pat prognozuojame, kad kova truks devynis ar mažiau raundų – už statymą Under 9.5 daugiausiai duoda Bet365 – 1.83.

Statymų bilietas

Kova: David Haye vs Dereck Chisora
Laikas: 14.07 @ 22:00 (Lietuvos laiku)

Prognozė Statymas Geriausias koeficientas Rezultatas Pelnas/ Nuostolis
Haye win 8/10 1.37 Triobet Haye by TKO in 5th round
   
 +2,96
Haye by decision or technical decision 2/10 3.00 Sportingbet  -2
Haye by KO, TKO or Disq 4/10 2.88 Boylesports  +7,52
Under 9.5 rounds 6/10 1.83 Bet365  +4,98
Viso:  +13,46

Komentarų: 2

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *