Graikija – Čekija: analizė ir rungtynių prognozės lažyboms

Visos Euro 2012 komandos jau sužaidė po vieną mačą, taigi prognozuoti rungtynių baigtis tapo lengviau. Įdomiojoje A grupėje graikai ryžtingai kovėsi su lenkais  ir pasiekė lygiąsias 1:1; o čekai buvo sutrypti rusų (4:1), kurie akivaizdžiai parodė, kad nerimauti prieš kovas su jais reiktų ir stipriausioms čempionato komandoms. Paanalizuokime, ko galime tikėtis iš šiandienos rungtynių, ir už ką rekomenduotume pastatyti.

Graikija – Čekija: komandų analizė

Šiandienos rungtynės yra lemiamos tiek graikams, tiek čekams. Nors Graikija žaisdama prieš Lenkiją atrodė tikrai solidžiai, ji iš pirmo savo mačo užsidirbo tik vieną tašką. Geriausiai graikai atrodė antrojoje rungtynių pusėje. Žinoma, ir pirma nebuvo prasta, bet būtent po pertraukos, netekę žaidėjo ir atsilikdami vienu tašku jie tikrai parodė savo lygį. Treneris padarė kelis taktinius pokyčius žaidime, kai Papastathopoulos turėjo palikti aikštelę, ir likę komandos nariai tiesiog puikiai išpildė jo sumanymus. Jei graikai taip tęs ir šiandien, čekai neturi jokių vilčių.

Čekija net negalėjo lygintis aikštėje su rusais. Pirmųjų rungtynių metu kartais jie atrodė lyg gauja kiemo vaikių, vos vakar supažindintų su futbolo taisyklėmis. Šiandien, kai pralaimėjimas graikams jiems praktiškai reikštų ir užsitrenkusias duris į kitą etapą, čekų komanda turėtų būti labiau susikaupusi.

Pagrindinė kova aikštėje šiandien vyks tarp čekų puolimo ir graikų gynybos. Graikai turi praradimų gynyboje – minėta raudona kortelė Papastathopoulos, traumuotas Papadopoulos. Todėl bent jau pradžioje pagrindinis gynėjas turėtų būti Karagounis. Net kartu su Torossidis ir Holebas tai tikrai nėra stipri gynybinė linija. Čekų puolimą labai greitai nugesino rusai, tačiau tai daugiau ne dėl to, kad jis būtų silpnas, o tiesiog tądien aikštelėje Rusija dominavo visur. Mes tikrai norėtume, kad treneris Bilek pasiųstų Lafata arba Pekhart į pagalbą Baros, tačiau panašu, kad čekų strategas tiki savo pagrindiniu puolėju labiau nei mes, nors rungtynėse su Rusija Baros dažnai buvo tiesiog izoliuotas nuo kamuolio.

Graikija – Čekija: lažybų prognozės ir rekomendacijos

Pagrindinė dilema galvojant apie šiandienos rezultato prognozę, yra nuspręsti, ar čekai ir toliau atrodys taip prastai, ar susiims ir „iššaus“. Kalbant tiesiai šviesiai, įmanomas bet kuris variantas. Nors šiuo metu popieriuje graikai atrodo teikiantys daugiau vilčių, čekai irgi nėra prasta komanda. Mes manome, kad jei Rosicky imtų žaisti už savo šalį taip, kaip žaisdamas jis atkreipė Arsenal dėmesį, čekams galėtų pasisekti. Tačiau jis nerodo tokio žaidimo jau senokai, Baros irgi atrodo išsisėmęs. Todėl mūsų pagrindinis statymas šiandien yra už graikų pergalę – labiausiai apsimoka statyti pas Betfair už 3.50

Galvojant apie kitas statymo rūšis, galime rasti dar kelias galimybes šioms rungtynėms. Atsargesniems statytojams rekomenduotume rinktis Graikiją su handikapu 0.00 (arba Draw No Bet) – taip išvengsite pralaimėjimo, jei rungtynės baigtųsi lygiosiomis. Čia daugiausiai siūlo 2.47 – Pinnacle Sports.

O jei ieškote didesnių koeficientų, gana vertingas, nors ir rizikingesnis statymas būtų už lygiąsias. Tai visai įmanomas variantas, nes abi kovojančios pusės tikrai gali būti apylygės. Tačiau prisiminkite, kad graikams tai ne itin tinkamas rezultatas, o čekams lygiosios išvis nieko nepadeda – norint išsaugoti bent kažkokias viltis prasimušti į sekantį čempionato etapą, jiems tinka tik pergalė. Jei visgi susiviliosite lygiosiomis, statykite pas BetVictor, 188bet arba Betsafe už 3.30

Šiose rungtynėse mes nesitikime daug įvarčių, todėl Over/Under statymuose rekomenduotume Under 2.5, pelningiausia statyti pas Betfair už 1.62

Taip pat prognozuojame lėtą rungtynių pradžią, todėl visai puikus statymas galėtų būti pirmo įvarčio laikas – 34-tąją ar vėlesnę minutę. Tokį statymą (Time of first goal – Over 34) su koeficientu 2.00 siūlo Paddy Power.

Nesiimame prognozuoti įvarčių autorių, tačiau jei reiktų rinktis tikslų rezultatą, statyme už 1:0 arba 2:0 Graikijos naudai. Lygiųjų mėgėjams rekomenduotume 0:0 arba 1:1.

Na ir prisiminus graikų tris geltonas, vieną raudoną kortelę bei karštą būdą, galima pastatyti šiek tiek ir už Over 4 Cards už 2.38 pas Ladbrokes arba dar rizikingesnis Over 1 Red Card už 14.00 pas Bwin.

Komentarų: 2

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *