Danija – Vokietija: analizė ir rungtynių prognozės lažyboms

B grupė savo varžybų įdomumu ir intriga nenusileidžia vakar tiek siurprizų pateikusiai A grupei. Iš vokiečių tikimasi tik pergalės, tačiau po vakardienos futbolo lažybų mėgėjai bus tikrai atsargesni. Skaitykite toliau, ir sužinosite, kokią Danijos – Vokietijos rungtynių baigtį prognozuojame mes.

Vokiečių rinktinė iki šiol veikė kaip gerai suteptas mechanizmas – viskas savo vietose, ir viskas kaip ir turi būti. Dvi puikios pergalės, itin solidus ir drausmingas žaidimas – vokiečiai tikrai atrodo kaip komanda, kuri galėtų laimėti šį Europos futbolo čempionatą.

Tuo tarpu danai, nors nelaikyti itin stipria komanda, jau pateikė vieną siurprizą šių metų Euro 2012 – pergalę prieš Olandiją. Ir nepaisant vėliau sekusio pralaimėjimo Portugalijai, niekas tiksliai nežino, ko tikėtis iš danų.

Įdomiausia tai, kad danai gali šiandien pralaimėti vokiečiams, ir vistiek patekti į ketvirtfinalį. Tačiau taip pat įmanoma ir situacija, kad net laimėję prieš vokiečius, danai baigtų savo pasirodymą Euro 2012. Tai gana keista, ir neaišku, kaip tai paveiks Danijos rinktinės motyvaciją bei psichologinę atmosferą.

Danija – Vokietija: komandų analizė

Pagrindinis dalykas, kurio šiandien reikia trenerio Olsen vadovaujamiems danams, yra susikaupimas ir vieningumas. Kiekvienas žaidėjas turi žinoti, kas vyksta aikštėje, ir ko siekiama bei prie to prisidėti – taip žaidžia vokiečiai, tik taip pačiai rimtai žaidžiant juos įmanoma būtų nugalėti. Danų gynėjai Kjaer ir Agger turės itin daug svarbaus darbo, ir visa komanda turėtų padėti jiems neutralizuoti vokiečių puolimą, o ypač – Mario Gomez.

Ką nors patarti vokiečiams sunku – tikriausiai užtektų pasakyti: „tęskite“. Tęskite viską taip, kaip iki šiol, ir viskas bus gerai. Pergale 2:1 pasibaigusios rungtynės prieš Olandiją parodė, kad vokiečiai žaidžia aukščiausio lygio futbolą, ir mažai kas šiame Europos čempionate gali jiems prilygti. Žinoma, B grupė tikrai ne dovanėlė, ir net tokį puikų žaidimą demonstravę vokiečiai vis dar nėra garantuoti dėl patekimo į ketvirtfinalį. Tam tereiktų, kad jie pralaimėtų danams, o portugalai nugalėtų olandus.

Nors pasigirsta kalbų, kad vokiečių treneris šiandien žada duoti pailsėti svarbiausiems savo žaidėjams, mes manome, kad svarbiausia jam išlaikyti saugų Schweinsteiger ir Sami Khedira porą – susižaidimas tarp jų tiesiog nuostabus ir jie valdo aikštės vidurį kaip savo kiemą – kada nori uždaro praėjimą, kada reikia – uždaro. Puikusis puolėjas Gomez irgi pageidautinas, bet galbūt šiandien tikrai užtektų ir, pavyzdžiui, Muller.

Taktika 1: danų gynyba prieš vokiečių puolimą. Jei žais Gomez, išlaikyti jį nepavojingoje zonoje visas 90 minučių bus pati sunkiausia užduotis danams. Gomez mažai dalyvauja žaidime, atlieka vos kelis perdavimus per visas rungtynes, tačiau jam tereikia vienos vienintelės galimybės įmušti, ir dažniausiai jis ją realizuoja įvarčiu. Pagrindiniai danų gynėjai Agger ir Kjaer visai neblogai susitvarkė su Van Persie ir Ronaldo, tačiau ar jiems pavyks sulaikyti Gomez, Muller, Podolski?

Taktika 2: danų puolimas prieš vokiečių gynybą. Vokiečių gynyba iki šiol buvo tikrai nebloga, jie praleido tik vieną įvartį. Geriausiai atrodė Hummels. Nors vokiečiai neteko Boateng, tačiau tai jų gynybos daug nesusilpnino – Bender irgi puikus žaidėjas ir tikrai atliks savo darbą tinkamai. Jiems abiems teks stabdyti pagrindinį danų puolėją Bendtner, įmušusį du įvarčius rungtynėse su Portugalija. Danų puolimas tikrai atrodo geriau, nei tikėjomės prieš čempionatą – jis sudarė problemų ir olandams, ir portugalams. Tačiau vokiečių gynyba, mūsų nuomone, yra kokybiškesnė nei portugalų ir olandų kartu sudėjus.

Danija – Vokietija: lažybų prognozės ir statymų rekomendacijos

Kaip matosi iš koeficientų, lažybų bendrovės neabejoja vokiečių pergale. Nors ir šiek tiek pasimetę po vakardienos rusų fiasko, tvirtai tikime vokiečių pergale ir mes. Dvi dienas iš eilės tokių didelių siurprizų būti negali, todėl pagrindiniam statymui rekomenduojame nemažą sumą už Vokietiją (1.75 BetVictor). Danai iki šiol atrodė neprastai ir reikia pripažinti, kad jie nėra silpni, tačiau vokiečiai tikrai yra aukštesnio lygio komanda.

Jei ieškote geresnių koeficientų, ir tvirtai tikite vokiečių futbolu, statykite Vokietija Win to Nil (2.75 Bwin). Jie jau turi savo sąskaitoje vienas rungtynes, kuriose neleido varžovams įmušti nė vieno įvarčio, o ir kitose Van Persie prireikė išlaukti iki reikiamo momento ir sėkmingai pataikyti iš sudėtingos pozicijos, kad įmuštų. Taigi danams įmušti šįvakar turėtų būti itin sunku, o gal ir neįmanoma.

Jei tik Gomez žais šį vakarą, būtinai nepamirškite bent nedidelės sumos už jį Anytime goalscorer statyme (2.38 BetVictor) – šis vyrukas sulig kiekvienomis rungtynėmis vis gerėja ir kelia savo vertę. Koeficientas ne itin didelis, bet užtai šansų, kad jis įmuš, gana daug.

Komentarų: 4

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *