Danija – Portugalija: analizė ir rungtynių prognozės lažyboms

Kas būtų galėjęs pagalvoti, kad Danija 2012-ųjų Europos futbolo čempionate antrą kartą žengs į aikštę norėdama užsitikrinti vietą ketvirtfinalyje, o ne siekdama išvengti antro pralaimėjimo? Taip pat, mažai kas būtų patikėjęs, kad Portugalija – komanda, kurioje tiek talentingų puolėjų – žais tokį gynybinį futbolą prieš vokiečius ir gailėsis neišnaudojusi visų progų įvarčiams? Kol kas tikrai aiškus vienas dalykas: tiek Danija, tiek Portugalija dar iki čempionato pradžios šiandienos rungtynes laikė tokiomis, kurias jiems bus lengviausia laimėti, ir abi komandos šiandien padarys viską, kad nugalėtų.

Danija – Portugalija: komandų analizė

Įdomiausia šiame mače tai, kad jei Danija laimi, jie jau viena koja ketvirtfinalyje. Tačiau prie danų pergalės prieš olandus  (1:0) nemažai prisidėjo sėkmė, ir prastas olandų nusiteikimas. Taigi danai neturėtų būti laikomi absoliučiais šiandienos kovos favoritais. Tačiau Danijos sugebėjimas puikiai gintis ir išspausti maksimumą iš savo puolėjų reikiamais momentais vertas pagarbos. Todėl pagrindiniai šiandienos žaidėjai Danijos rinktinėje bus gynėjų pora Kjaer ir Agger bei saugas Erikson. Jiems teks padirbėti norint apsisaugoti nuo Nani ir Ronaldo atakų.

Nors portugalų pirmasis mačas baigėsi pralaimėjimu vokiečiams (1:0), jie pasirodė tikrai neblogai, ir buvo verti bent lygiųjų. Daugiausiai nuopelnų už ramų ir apgalvotą žaidimą tenka skirti Portugalijos treneriui Paulo Bento. Vienas dalykas, kas kiša portugalijos vienuolikei koją, yra jų per didelis pasikliovimas Ronaldo, ir tikėjimasis, kad jis vienas sukurs aikštėje stebuklą. Bus įdomu pažiūrėti, kaip portugalai žais prieš danus – jiems reikia pergalės, ir spaudimas ją pasiekti jaučiamas nemažas.

Pagrindinė kova aikštėje vyks tarp danų gynybos ir Ronaldo – nes portugalai jokios kitos didesnės grėsmės puolime ir neturi. Na, bent jau kol kas niekas daugiau iš portugalų nesugebėjo išsiskirti. Vokiečiai sugebėjo susitvarkyti su Ronaldo, nuolat stumdami jį nuo vartų plačiai į šonus, ir tai buvo gana efektyvu. Kjaer ir Agger tokia užduotis atrodo visai įveikiama.

Šalutinė kova – danų puolimas prieš portugalų gynybą. Danai jau nustebino žaisdami prieš olandus, kai visi tikėjosi iš jų gynybinio žaidimo, o jie sugebėjo puikiai ir itin grėsmingai atakuoti. Įspūdingai puolime atrodė Bendtner, jam puikiai gelbėjo Rommedahl, Eriksen ir Krohn-Dehli. Visi kartu jie išnaudojo menkiausias olandų suteiktas progas. Žinoma, portugalų gynybinė linija solidi, tačiau kol kas atrodo nesusižaidusi.

Danija – Portugalija: lažybų prognozės ir statymų rekomendacijos

Išanalizavę komandas bei pasižvalgę po lažybų bendrovių pasiūlą, sakome tiesiai šviesiai – šiose varžybose nėra užtikrintų statymų, ir jei jau norite jose statyti, bet kokiu atveju teks nemažai rizikuoti.

Bent jau kol kas abiejų komandų šansai laimėti popieriuje atrodo apylygiai, todėl statyti už laimėtoją nepatartina. Daug įtikinamiau atrodo lygiosios (3.56 Pinnacle).

Jei jau rizikuoti, tai bent su kuo didesniu pelno potencialu. Todėl tikintiems portugalais siūlytume statymą Portugalija HT/FT – čia daugiausiai jums duos 888sport – 3.50. Manome, kad jei jau portugalai šiandien laimės, tai tik dominuodami aikštėje nuo pat rungtynių pradžių. Į tą pačią pusę, tik šiek tiek saugesnis būtų handikapas Portugalija -1 – 2.79 pas 10bet.

 O jei vis dėl to manote, kad danai tęs siurprizus, geriausias statymas būtų handikapas Danija +0.5 – už jį 2.06 duoda 10bet.

 Viliojančiai atrodo Both Teams to Score – tai itin tikėtinas variantas šiandienos susitikime (2.05 – William Hill).

 Įvarčių autorių statyme renkamės akivaizdžiausią galimybę – Ronaldo Anytime Goalscorer už 2.40 pas Paddy.

Komentarų: 2

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *