Anglijos Premier lyga: Southampton – West Ham (09.15 @ 18:00)

Sekmadienio Anglijos Premier lygos tvarkaraštyje susitinka dvi komandos, kurios jau patyrė savo pirmuosius pralaimėjimus šį sezoną. Užduotis – nuspręsti, kuri iš jų dabar yra pajėgesnė ir sugebės iškovoti pergalę.

Southampton tikrai atrodo stipresni sudėtimi – nes svečiai turi netekčių dėl traumų, ypač prasta situacija puolime.  West Ham šį sezoną rizikavo, ir įsigijo vieną puikų žaidėją vietoje kelių vidutiniokų. Tačiau išsirinktasis Andy Caroll kol kas dar nė karto nepasirodė aikštėje – jį kamuoja traumos. West Ham bandė surasti jam pakaitalą prieš pat užsidarant transferų langui (juos domino Demba Ba ir Romelu Lukaku), tačiau nesėkmingai. Žinoma, jie nupirko Mladen Petric, tačiau jis kol kas ne formoje. Carlton Cole paslaugų buvo atsisakyta. Taigi vienintelis tikras puolėjas West Ham klube telieka Modibo Maiga… Visgi West Ham puolimui tikriausiai vadovaus kapitonas Kevin Nolan.

West Ham treneris Sam Allardyce tegali tikėtis, kad jam padės jo patirtis kovojant prieš Southampton. Tačiau kažin ar ji padės labai daug, juk šalia jau nebėra nei Joe Cole nei Stuart Downing. Be to, West Ham visada prastai žaidžia išvykose – iš pastarųjų 15 savo mačų išvykose jie tesugebėjo laimėti vieną!

Southampton vasarą neblogai apsipirko (Lovren, Winyama, Osvaldo) ir ganėtinai pastiprino komandą lyginant su praeitu sezonu.  Skirtingai nei West Ham, jie turi pakankamai žaidėjų, kurie gali įmušti: Rickie Lambert, Jay Rodriguez, naujokas Dani Osvaldo ar Maurico Pochettino.

Ar West Ham netektys ir stipresnė šeimininkų sudėtis reiškia, kad Southampton laukia lengva pergalė? Reikia pripažinti, kad kol kas šio klubo rezultatai nespindi: po pirmosios sezono pergalės prieš West Brom, jie tesugebėjo ištraukti lygiąsias 1-1 prieš šįmet ganėtinai vidutinišką Sunderland komandą, bei pralaimėti prieš Norwich. Tačiau abejose pastarosiose rungtynėse jiems labai nesisekė – žaidė jie gana neblogai, ir vos su trupučiu daugiau sėkmės galėjo turėti lygiąsias su Norwich ir laimėti prieš Sunderland. Taigi būtent šiandien Southampton turi puikią progą įrodyti, kad tai tikrai tebuvo nesėkmės.

Nors prieš West Ham niekada nėra lengva laimėti, šiandien mes matome gana nemažai ženklų, kurie liudija, kad Southampton pergalės tikimybė yra gana nemaža.

Prognozė Statymas Geriausias koeficientas Rezultatas Pelnas/ Nuostolis
Southampton 8/10 1.86 Betfair    

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *